رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در اجرای Easy Jtag Suite

mr.mohammadi939

ارسال های توصیه شده

سلام

من نرم افزارای جیتگ رو کاملا نصب کردم و درایور هاش هم درست کار میکنن ، همه نرم افزار ها کار میکنن غیر از نرم افزار Jtag Classic Suite .

نرم افزار اجرا میشه باکس رو هم میشناسه ولی وقتی کامل لود میشه میره تو Taskbar ویندوز و به هیچ عنوان بالا نمیاد.

چند بار پاک کردم دوباره نصب کردم فایده نداشت .

ویندوز 8 64 بیت.

82.jpg

لینک ارسال
سلام

من نرم افزارای جیتگ رو کاملا نصب کردم و درایور هاش هم درست کار میکنن ، همه نرم افزار ها کار میکنن غیر از نرم افزار Jtag Classic Suite .

نرم افزار اجرا میشه باکس رو هم میشناسه ولی وقتی کامل لود میشه میره تو Taskbar ویندوز و به هیچ عنوان بالا نمیاد.

چند بار پاک کردم دوباره نصب کردم فایده نداشت .

ویندوز 8 64 بیت.

82.jpg

سلام عزیز.

اکثر باکسهای تعمیرات موبایل با ویندوزهای غیر از سون مشکل دارند.

شما از ویندوز هفت 32bit استفاده کن...

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

ممنون ولی قبلا با همین ویندوز استفاده میکردم درست کار میکرد ولی از وقتی دوباره ویندوز عوض کردم اینجوری شده.ً@*&،36666666

لپتابم هم با ویندوز 7 درست کار نمیکنه ، یعنی درایوراش همیشه به مشکل میخوره نمیدونم را ولی میدونم که مشکل از لپتابه.

ممنون میشم اگه کسی دیگه تجربه شو در اختیارم بزاره ً@*&،852ً@*&،852ً@*&،852ً@*&،852

لینک ارسال
سلام

ممنون ولی قبلا با همین ویندوز استفاده میکردم درست کار میکرد ولی از وقتی دوباره ویندوز عوض کردم اینجوری شده.ً@*&،36666666

لپتابم هم با ویندوز 7 درست کار نمیکنه ، یعنی درایوراش همیشه به مشکل میخوره نمیدونم را ولی میدونم که مشکل از لپتابه.

ممنون میشم اگه کسی دیگه تجربه شو در اختیارم بزاره ً@*&،852ً@*&،852ً@*&،852ً@*&،852

سلام

عموما برنامه هایه مربوط به باکس ها با ویندوز 7 درست کار می کنن.... سازگارترن

سعی کنید همون سون رو نصب کنید

منم با سیستم عاملایه دیگه کار کردم به مشکل برخوردم

لینک ارسال
  • 3 سال بعد...

درود به همه عزیزان

من ایزیجیتک معمولی دارم وقتی میخواهم از باکس استفاده کنم ارور میده و نرم افزار بالا نمیاد کابل را جندبار قطع میکنم و دوباره وصل میکنم وصل نمیشه خواهشا اگر از دوستان اطلاعی از این مشکل دارن مرا یاری و راهنمایی کنند در ضمن ویندوز 7دارم

باتشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...