رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

Tethering گلگسی اس ۷ اوپراتور اسپرینت

saed13272

ارسال های توصیه شده

سلام از دوستانی که میتوانند در این زمینه کمک و راهنمایی کنن عاجزانه تقاصا دارم.

گوشی من galaxy s7 flat g930p اوپراتور اسپرینت هست و تنها چیزی که منو رنج میده اینه که تترینگ هات اسپات گوشی داخل منو تنظیمات وجود نداره و طی برسی های که انجام دادم متوجه شدم که اوپراتور اسپیرینت یک سری از امکانات رو قفل کرده تا وقتی گوشی رو داخل شبکه خودش اکتیو کردی باز و قابل استفاده بشه

متاسفانه هیچ سایت ایرانی راجب این موضوع حرفی نزده و این مشکل باز گشایی نشده از طرفی نمیدونم حتی با روت کردن این داستان حل شدنی هست یا نه من از شما خواهشمند ام که اگر براتون مقدوره در این رابطه منو راهنمایی کنید.

تشکر...

لینک ارسال

تشکر از جواب شما

دوست عزیز دوتا مسئله هست این که با این کار گوشی روت میشه و دیگه آپدیت به صورت رسمی برای گوشیم نمیاد و مسئله بعدی اینه که چون گوشی اوپراتوری هست احتمال لاک سیم وجود داره من از شما خواهش میکنم اگر امکانش هست کمی دقیق تر راهنمایی کنید

تشکر فراوان

لینک ارسال
دوستان کسی اینجا پاسخگو نیست ؟

اگه عضو ویژه بشید دوستان سریعتر پاسخگو خواهند بود

شما از اون روش استفاده کنید حالا هر موقع آپدیت اومد براش به صورت فلش آپدیت میکنید

گوشیم اگه لاک باشه با باکس آنلاک میشه

در ضمن اگه زیاد وارد نیستید گوشیرو به یه تعمیرکار مجرب بسپرید

لینک ارسال

تشکر از راهنمایی شما بله میدونم با باکس میشه آنلاک کرد.

فقط من سوالی که پرسیدم رو جوابی نگرفتم

این که الان در حال حاضر گوشی من لاک سیم نیست و تمامی سیم کارت هارو ساپورت میکنه آیا با رایت رام جدید لاک سیم میشه یا نه ؟

سپاس فراوان.

لینک ارسال

استاد عزیز و محترم ضمن پست قبلی که سوال پرسیدم از لاک شدن سیم g930p بعد از فلش رام

شما رامی را داخل سایت قرار دادین با مشخصه STOCK-DOWNGRADE-G930P-PC5-FIX-UNLOCK-INVALIDSIMCARD

اندروید 6 با هزینه 10 هزارتومان که من خریداری و دانلود کردم

ولی جرات نکردم فلش بزنم رام شما با مشخصه

G930PVPSxxxxxxxx

و رام گوشی من G930PVPUxxxxxxx

آیا مشکلی ایجاد نمیشه ؟

من حتی اون رام چهار فایل رو هم دانلود کردم با هزینه 2هزار تومان با مشخصه

G930PVPU1APB5_R

بنده خودم تعمیر کار هستم و بار ها با اودین فلش زدم چه تک فایل چه چهار فایل ولی در مورد نرم افزار اودین حرفه ای نیستم در مورد لاک شدن و قفل شبکه و یا رایت pit فایل و غیره.

سپاس گذار میشم منو دقیق راهنمایی کنید

اصل سوال من اینه که آیا با رایت رام های متفاوت گوشی های اوپراتوری لاک سیم میشه ؟

آیا با رایت این رام شما که با مشخصه دانگرید و فیکس و آنلاک سیم هست لاک سیم میشه ؟

پیشاپیش تشکر...

لینک ارسال

شما حتما قبل از فلش رام STOCK-DOWNGRADE-G930P-PC5-FIX-UNLOCK-INVALIDSIMCARD از پوشه ی efs بکاپ تهییه کنید

از این فایل استفاده کنید تا اگه مشکلات شبکه دارید حل بشه

ولی روشی که اول براتون ارسال کردم بدون ریسک هست

لینک ارسال

تشکر از راهنمایی شما روش اول رو خوندم و فایل های مربوط رو هم دانلود کردم

پس من روش اولی رو که شما فرمودید رو امتحان میکنم و جوابشو اینجا اعلام میکنم

سپاس از پاسخگویی سریع شما.

لینک ارسال

استاد عزیز hamed67vi ضمن عرض تشکر سوالی از خدمت شما داشتم میشه بفرمایید که چطور از پوشه efs گوشی به طور ایمن بک آپ بگیرم که اگر مشکلی پیش اومد بتونم ازش استفاده کنم داخل سایت جستجو کردم چیزی پیدا نکردم.

تنها چیزی که فهمیدم efs تنها مختص سامسونگ هست و جهت بک آپ باید دستگاه روت باشه یا ریکاوری نصب کنم.

یه روش ایمن یا یک لینک آموزشی که شما تایید میکنید و برای s7 flat g939p باشه.

سپاس فراوان...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...