رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

رام فارسی و حل مشکل تاچ هواوی y220-u10

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان فکر نکنم کسی باشه و با ای مشکل مواجه نشده باشه داخل انجمن های دیگه زیاد راه حل گفتن ولی خدایش من هر چی تست کردم نشد یا موقت من تا الان با این روش بالای 30 مدل درست کردم و تحویل مشتری دادم و شاهد گفته هامم:wwwww جناب مرتب>:D< برای حل ای مشکل فقط نیازه y220-u10v100r001c466b210sp3_dcc فایلی با این مشخات و این بیلد روش رایت کنید منم فایل خودم رو زدم آپ بشه تا اپ شد براتون قرار میدم.یاعلی

راستش دوستان من هر چی اومده فلش کردم و گوشی هم برا تست همیشه یک روز داخل دستم گرفتم در ضمن به مشتری توصیه میکنم داخل کاور و یا ژله ای استفاده نکنه و به گفته دوستمون میتونه سخت افزار باشه اما اول نرم افزار چک کردن ضرری نداره و عیب های موبایل دو دستن سخت افزار و نرم افزار

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال

بله دوست عزیز اکثرا هم همش میره داخل جیمل و حروف ی پشت میزنه

اسماعیل عطایی کچویی

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

لینک ارسال

اگه با این فایل حل بشه که عالیه واقعا دستت درد نکنه برا منم چنتا او مده درست نشده با فالهای دیگه که فقط چند ساعت درست کارمیکنه دوباره قاطی میکنه تو بعضی از انجمنمها هم گفتن که بخاطر تخلیه نشد ن بار تاچه با قرار دادن سیم قلع کش زیر تا چ حل میشه که اونم هم جواب نداد

لینک ارسال

سلام.مورد قاطی کردن تاچ وای 220 اگر با فلش مشکل پیدا نکرده باشه سخت افزاریه من چند نمونه ای که برام اومده همشون با تعویض تاچ مشکلشون حل شده.البته ناگفته نماند خیلی از تاچهای بازار هستند که روشون جواب نمیدن و اونا هم خودبخود میزنند که اول از همه به خاطر کیفیت بد تاچهاست و این مورد ممکنه با فایل فلشی که بطور پیش فرض حساسیت تاچ رو پایین گرفته حل بشه ولی تاچی که روی گوشی داشته کار میکرده و بدون هیچ عملیات نرم افزاری قاط زده ربطی به نرم افزار نداره.

موفق باشید

لینک ارسال
سلام.مورد قاطی کردن تاچ وای 220 اگر با فلش مشکل پیدا نکرده باشه سخت افزاریه من چند نمونه ای که برام اومده همشون با تعویض تاچ مشکلشون حل شده.البته ناگفته نماند خیلی از تاچهای بازار هستند که روشون جواب نمیدن و اونا هم خودبخود میزنند که اول از همه به خاطر کیفیت بد تاچهاست و این مورد ممکنه با فایل فلشی که بطور پیش فرض حساسیت تاچ رو پایین گرفته حل بشه ولی تاچی که روی گوشی داشته کار میکرده و بدون هیچ عملیات نرم افزاری قاط زده ربطی به نرم افزار نداره.

موفق باشید

90 در صد شون هم خود به خود اینجوری میشن یعنی بدون عملیات نرم افزاری

لینک ارسال

با تشکر از شما دوست عزیزم

برای من چندین بار آوردن که من با تعویض تاچ و فلش با بیلد بالا به هیچ نتیجه ای نرسیدم

مشگل دقیق این مدل هم این که تاچ یا هنگ میکنه یا خطا میزنه که باید که بار گوشی رو قفل کنی بعد که باز کنی دوباره کار میکنه

آیا با این فایل این ایرادات حل میشه ؟؟

لینک ارسال

در بالا توضیح دادام داداش من مشکل لمس ای مدل رو بارها بارها با ای فایل حل کردم و جواب هم داده و به مشتری هم گفتم از کاور یا ژله ای استفاده نکنه و جواب هم داده و یکیش هم گوشی داداش خودمه ک موجود هنوز البته می تونه از سخت افزار هم باشه و من یکی دوتا هم با تعویض تاچ درست کردم اما اکثرا با ای شکل رو با فلش حل شدن به نظر من تست نرم افزاری در اول بهتره

اسماعیل عطایی کچویی

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

لینک ارسال
90 در صد شون هم خود به خود اینجوری میشن یعنی بدون عملیات نرم افزاری

بنده هم دقیقا به همین دلیل میگم نرم افزاری نمیتونه باشه ضمن اینکه همونطور که عرض کردم مشکل از تاچهای موجود در بازاره که مزخرف هستند من خودم یکی از این اشغالها رو روش 10 تا تاچ تست کردم هر کدوم یه جور قاط میزد تا اینکه یه تاچ دیگه از یه قطعه فروش دیگه به شرط اصلی گرفتم و کاملا درست کار کرد پس نتیجتا مورد نرم افزاری نیست.

و اما همونطور که عرض کردم و دوستمون هم گفتند توی سایتهای دیگه گفتند الکتریسیته ساکن و غیره تا حدودی درسته و حساسیت تاچ خیلی بالاست و ممکنه با رامی که تنظیمات پیش فرض تاچش دستکاری شده باشه و حساسیتش کم شده باشه با همون تاچ خودش هم مشکل رفع بشه که احتمالا این رامی که دوستمون قرار دادند از همین دسته که تاثیر گذاشته و درست کار کرده.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...