به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

ILYA20

قوانین کار به صورت گروهی جهت همکاری در توسعه اپلیکیشن و فریمورهای موبایل

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت کاربران محترم

در این تایپک قصد معرفی نحوه کار به صورت گروهی و قوانین همکاری را ذکر میکنیم و کاربران در صورت تمایل میتوانند اعلام همکاری کنند .

کار گروهی مربوط به توسعه و ساخت اپلیکیشن ، توسعه فریمور میباشد. بعضی از پروژه ها مانند ساخت اپلیکیشن با امکانات بالا و همینطور توسعه فریمور با کیفیت عالی نیاز به کار به صورت تیمی هست که هر یک از اعظا روی یک بخش پروژه تمرکز داشته باشند . مثلا یکی برای طراحی گرافیکی یکی برای کدنویسی و ....

این کار در جامعه مجازی موبایل ایران نوپا هست و نیاز به همفکری و مشورت بیشتر برای توسعه داره و حتما ما بخش کتابخانه کدنویسی ایجاد خواهیم کرد تا توسعه دهندگان بتوانند سورس کد ها و اپلیکیشن هایشان را ارایه بدن به همین خاطر یک راه ارتباطی دسته جمعی بین علاقمندان به کار گروهی ایجاد کرده ایم که باهمدیگر مشورت داشته باشیم تا کیفیت همکاری رو بالا ببریم .

• قوانین همکاری با تیم Gsm-developers به صورت گروهی

1. عزیزانی که علاقه ای به توسعه اپ و فریمور را ندارند قطعا درخواست همکاری از سوی کنجکاوی ارسال نکنند
  2. در صورتی که کاربر پس از اعلام همکاری ظرف یک هفته نتواند همکاری های لازم را انجام دهد از تیم حذف خواهد شد.
  3. تمامی گفت و گو ها secret خواهند بود و در صورت فاش کردن مشورت ها و تصمیم گیری ها به اعظای غیر گروه , کاربر خاطی برای همیشه از انجمن اخراج خواهد شد.
  4. درخواست همکاری برای همه اعظا از کاربر ساده تا توسعه دهنده ازاد میباشد.
  5. ایجاد حاشیه و بحث های نامربوط به صورت جدی ممنوع میباشد.
  6. تمامی اعظای تیم تابع تصمیم گیری نهایی مدیریت خواهند بود.
  7. محصولات تولید شده با درج شدن نام توسعه دهنده و اختصاصی Gsm-developers ارایه خواهد شد.

کاربران عزیز در صورت تمایل به همکاری در همین تایپک اعلام کنید ما شما را در پیغام خصوصی به گروه توسعه دهندگان دعوت خواهیم کرد.

با تشکر مدیریت مرجع Gsm-developers

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

درود و خسته نباشید بابت زحمات مدیران و همکاران عزیز انجمن پارسی زبان دولوپرز

بنده حاضر به همکاری در این بخش از انجمن رو دارم و هر علمی داشته باشم در اختیار بقیه اعضا قرار خواهم داد همونطور که بقیه اعضای محترم اینکارو انجام میدند.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک به ارسال

سلام و درود

من هم تمایل دارم ولی برنامه نویسی و .. نمیدونم چطور ممکنه من هم کاری انجام بدم؟

با تنشکر از ایده های خیلی خوبً@*&،00

لینک به ارسال

سلام علیکم ایده خوبی هست من واسه امنیت و نفوذ لازم بود

برنامه نویسی c# ,Python

لازم شئ میتونم کمک کنم

لینک به ارسال

سلام

من هم میتونم در خدمت دوستان باشم

لینک به ارسال

سلام بنده هم تمایل دارم در این پروژه درخدمتتون باشم باتشکر از ایلیا عزیز

لینک به ارسال
سلام و درود

من هم تمایل دارم ولی برنامه نویسی و .. نمیدونم چطور ممکنه من هم کاری انجام بدم؟

با تنشکر از ایده های خیلی خوبً@*&،00

.

درود بر شما ..

هیچ اشکالی نداره اولا استارتر پروژه برای هر کسی در حد خودش مسئولیت خواهد داد ثانیه ما آموزش های توسعه را در روزهای نزدیک رایگان خواهیم کرد ثالثا راهنمایی توسط استارتر پروژه و همینطور توسعه دهندگان ارشد سایت انجام خواهد شد

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

با سلام و درود خدمت مدیریت سایت ...

بنده تمام تلاش خود رو میکنم در کار گروهی.

اگر تمایل دونستید بنده در خدمت هستم ً@*&،454

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک به ارسال

سلام بنده هم تمایل دارم در این پروژه درخدمتتون باشم باتشکر

لینک به ارسال

سلام

اگه کسی برنامه نویسی ندانه میتونه اعلام آمادگی کنه ؟

لینک به ارسال
سلام

اگه کسی برنامه نویسی ندانه میتونه اعلام آمادگی کنه ؟

درود

در بخش ایده بله

دنیا همه هیچ و اهل دنیا هم هیچ

ای هیچ برای هیچ 

برهم مپیچ

لینک به ارسال

سلام

من هم شروع کارم در برنامه نویسی هست.فعلا دارم یاد میگیرم اما دوست دارم از همین الان در پروژه ها همکاری کنم.البته خودم در دو تا برنامه مدیریت پروژه را برعهده داشتم.مانند برنامه بک آپ اندروید در کافه بازار وپیامک یار در اول مارکت ومایکت وپارس هاب وکندو و....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.