رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل خاموشی تبلت lenovoA7-30HC بعد از فلش

mohsen1987

ارسال های توصیه شده

با سلام

دوستان این تبلت مشکلی نداشت و با فایل a7 full farsi فلش کردم کامل هم گرفت ولی گوشی خاموش شد و کلا دیگه فلش نمیگیره و عکس العملی نداره.....لطفا راهنمایی کنید .

لینک ارسال
با سلام

دوستان این تبلت مشکلی نداشت و با فایل a7 full farsi فلش کردم کامل هم گرفت ولی گوشی خاموش شد و کلا دیگه فلش نمیگیره و عکس العملی نداره.....لطفا راهنمایی کنید .

کیلید ولوم بالا و پایین رو همزمان بگیرید بعد به usbوصل کنید ببینید وصل میشه به سیتم؟

اگر وصل نشد

سعی کنید برق گوشی رو قطع وصل کنید ( اول با کیلید تست کنید اگر نشد باز کرده و سوکت رو جدا کرده و دوباره جا بزنید )

حالا اندروید 6 فارسی روش رایت کنید

مرکز تخصصی تعویض هارد و سی پی یو و ترمیم بوت

Telegram ID : Ghorbani_Mostafa

لینک ارسال
با سلام

سلام عزیز اگر مراپی دارید از یه مدل دیگه رید و روی این مدل رایت کنید حل میشه.

اگر هم نه اول سوکت باطری رو در بیار بذار یک دقیقه ای بیرون باشه تا ولتاژ کامل خالی بشه بعد با فلشر ورژن 5 حتما format all and download بزن{کلیدهای ولوم بالا و پایین رو باهم بگیر و وصل کن}.

مشکلی بود اعلام کن تا بیشتر راهنمایی بشی

لینک ارسال
کیلید ولوم بالا و پایین رو همزمان بگیرید بعد به usbوصل کنید ببینید وصل میشه به سیتم؟

اگر وصل نشد

سعی کنید برق گوشی رو قطع وصل کنید ( اول با کیلید تست کنید اگر نشد باز کرده و سوکت رو جدا کرده و دوباره جا بزنید )

حالا اندروید 6 فارسی روش رایت کنید

اگر امکان داره لینک فایل اندروید 6 رو بزارن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...