رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل اساسی در فلش c7000

aetork

ارسال های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید خدمت استادان عزیز

هفته پیش گوشی c7000 samsung با بیلد chc که مخصوص کشور چین میباشد رو از همکاران برام آوردند که ارور Custom Binary block by FRP Lock

رو توی صفحه بوت میاورد و اجازه نمیداد گوشی بالا بیاد تا اینکه متوجه شدم باید فلش بخوره گوشی ولی از جایی که گوشی frp on بود و نمیشد فول فلش کرد و به صفحه ریکاوری هم نمیرفت مجبور شدم با آخرین فایل فلش این مدل با مشخصه C7000ZCU2APL5 اقدام به فلش با تک فایل ap کردم که متاسفانه ارور به رایت نشدن boot به خاطر فعال بودن frp داد و دیگه ماجرای ما شروع شد با این مدل گوشی که هر کاری کردم این گوشی نه با این ورژن و نه با هیچ ورژنی از فایل های خودش فلش نمیشه و هر بار ارور های مختلف میده و حتی با نرم افزار smart switch و kies که خود سایت سامسونگ بهشون اشاره کرده بود رو هم امتحان کردم ولی ناموفق بود و اینم بگم حتی خواستم از توی فایل ap اقدام به پاک کردن فایل boot.img بشم که بازم نمیشه و ارور میده نمیگذاره این فایل رو پاک کنم خواهشا استادان عزیزی که تجربه بالایی دارند کمک کنند تا این مشکل حل بشه

لینک ارسال
  • پاسخ 23
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
با سلام و خسته نباشید خدمت استادان عزیز

هفته پیش گوشی c7000 samsung با بیلد chc که مخصوص کشور چین میباشد رو از همکاران برام آوردند که ارور Custom Binary block by FRP Lock

رو توی صفحه بوت میاورد و اجازه نمیداد گوشی بالا بیاد تا اینکه متوجه شدم باید فلش بخوره گوشی ولی از جایی که گوشی frp on بود و نمیشد فول فلش کرد و به صفحه ریکاوری هم نمیرفت مجبور شدم با آخرین فایل فلش این مدل با مشخصه C7000ZCU2APL5 اقدام به فلش با تک فایل ap کردم که متاسفانه ارور به رایت نشدن boot به خاطر فعال بودن frp داد و دیگه ماجرای ما شروع شد با این مدل گوشی که هر کاری کردم این گوشی نه با این ورژن و نه با هیچ ورژنی از فایل های خودش فلش نمیشه و هر بار ارور های مختلف میده و حتی با نرم افزار smart switch و kies که خود سایت سامسونگ بهشون اشاره کرده بود رو هم امتحان کردم ولی ناموفق بود و اینم بگم حتی خواستم از توی فایل ap اقدام به پاک کردن فایل boot.img بشم که بازم نمیشه و ارور میده نمیگذاره این فایل رو پاک کنم خواهشا استادان عزیزی که تجربه بالایی دارند کمک کنند تا این مشکل حل بشه

برادر شما آخرین بیلد موجود دانلود کن و فلش کن بعد از اون frp خاموش کن

لینک ارسال

سلام

شاید روزی سه چهارتا از این گوشی برام میاد

کارهای که باید انجام بدی اول گوشی را با این فایل کامل فلش بزن C7000ZCU2APK7 این فایل مخصوص چینه

بعد فایل tgyاین ورژن را بزن مال هنگ کنگه TGY-C7000ZHU2APK5فقط از این فایل یوزر دیتا رایت نکن یعنی با z3xتیکش را بردار

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال
برادر شما آخرین بیلد موجود دانلود کن و فلش کن بعد از اون frp خاموش کن

آموزش استخراج توی سایت موجوده

میتونی از اونا برا استخراج کامل فایل و ساخت دوباره فایل اقدام کنی

لینک ارسال
سلام

شاید روزی سه چهارتا از این گوشی برام میاد

کارهای که باید انجام بدی اول گوشی را با این فایل کامل فلش بزن C7000ZCU2APK7 این فایل مخصوص چینه

بعد فایل tgyاین ورژن را بزن مال هنگ کنگه TGY-C7000ZHU2APK5فقط از این فایل یوزر دیتا رایت نکن یعنی با z3xتیکش را بردار

سلام بازم ارور فعال بودن frp رو میده و اجازه فلش رو نمیده

لینک ارسال

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری میتونم فایل ap رو دستکاری کنم و فایل boot.img رو ازش جدا کنم شاید درست بشه راستش خودم با روش هایی که بلد بودم امتحان کردم ولی نمیشه جداشون کرد

لینک ارسال
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که چجوری میتونم فایل ap رو دستکاری کنم و فایل boot.img رو ازش جدا کنم شاید درست بشه راستش خودم با روش هایی که بلد بودم امتحان کردم ولی نمیشه جداشون کرد

فرمت فایل رو از md5 به tar تغییر بده بعد اکسترکت کن فایل ورد نظرتو حذف کن و دوباره با برنامه 7zip پک کن

لینک ارسال
دوست عزیز

این آخرین نسخه هنگ کنگ رو رایت کن

به احتمال 90 درصد مشکل حل میشه

https://www.sammobile.com/firmwares/download/119531/C7000ZHU2APL2_C7000ZZH2APL2_TGY/

دوست عزیزم گوشی خودش نسخه منطقه chc هستش که چین میشه و با فایل های نسخه چینی هیچ فایلی رو قبول نمیکنه حتی فایل رو آنپک کردم و ..... کردم ولی بازم میگه frp روشنه و فلش نمیخوره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...