رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

جهت اطلاع همه تعمیرکاران عزیز

ILYA20

ارسال های توصیه شده

یه بحث دیگه اینه که به همکارهایی که نرم افزار بلد نیستن نباید کار بزنی که اون مجبور بشه وقتی کاری رو بلد نیست . کار رو نگیره بعد بدو بدو بیاد مغازه خودت بگه واسه همکار چند میزنی؟ باید واسه همکار های فروشنده کار نزنی که یه راست مشتری رو بفرسته پیش خودت

لینک ارسال
  • پاسخ 22
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام

من نمیدونم چیه همه میگن کاربر خانگی میشه بهم بگید کدوم کاربر خانگی باکس داره بعد به نظر من این ضعف منه که از کاربر خانگی بترسم بابا خودمونیم که بازار رو خراب کردیم کسی که z1 رو با 5 هزار تومن فارسی مکنه بزار انجام بده من با 30هزار تومن انجام میدم مشتریم هیجا نمیره چون باهاش صادقم نمیام با مورلوکال فارسی کنم رام میزنم بخدا مشتری میفهمه اونی که نمیفهمه بزار بره

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام

من نمیدونم چیه همه میگن کاربر خانگی میشه بهم بگید کدوم کاربر خانگی باکس داره بعد به نظر من این ضعف منه که از کاربر خانگی بترسم بابا خودمونیم که بازار رو خراب کردیم کسی که z1 رو با 5 هزار تومن فارسی مکنه بزار انجام بده من با 30هزار تومن انجام میدم مشتریم هیجا نمیره چون باهاش صادقم نمیام با مورلوکال فارسی کنم رام میزنم بخدا مشتری میفهمه اونی که نمیفهمه بزار بره

دوستت عزیز خیلی از گوشی ها وتعمیرات جزیی درامد زا پول نمیخواد .ساده ترین فکتوری ریست.نصب مورکال.بعدش میگید فهمیده پیدا کردی سلام برسون ملت انقد به دخل خرجشون دقیق شدن هرجا کمتر باشه میرن حالا هرطور باشه فرقی نداره براش

لینک ارسال

ببخشیدا همین مورلوکال و ریست فکتوری برای همه خوب بود و سود داشت شما که ریست میکنی اگه به مشتری بگی داری چیکار مکنی ریست یا فلش مشتری قانع میشه من شخصا گوشی فارسی بیاد رام دانلود میکنم به مشتری میگم میتونم با 5 تومن بزنم میتونم با 20 بزنم هر کدوم رو خواست حالا به نظر شما اونایی که تجربه رام ندارن میتونن با رام بزنن

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
به نظر من باید بین خودمون یه اساسنامه بنویسیم و همه اونو امضا کنن و بر اساس اون اساس نامه قیمت بدیم و همه لیست قیمت ها رو بچسبونن روی دیوار مغازه و همه بر اساس اون قیمت بدن... اگه همه رعایت کنن و کسایی که زیر قیمت دارن کار میکنن تحریم بشن همه چی درست میشه

توی استان وشهرستان ما همچین مصوبی هست ولی هیچکس رعایت نمیکنه همه پاینتر میگیرن

لینک ارسال

سلام

بحث یوزر یه طرف که داستانی شده واسه خودش بحث همکارا هم یه طرف

وقتی ادم واسه یه کاری وقت بذاره راه حلشو پیدا کنه پولی که میگیره میدونه حقشه

اما بعضا هستن راه حل رو مفت یادشون میدی بعد واسه مشتری هم مفت حساب میکنن . تازه به مشتری هم میگن من با انصافم ..... و مشتری بیشتری هم جذب میکنن

این روزا مردم دستشون خالیه دنبال اینن کجا هزار تومان کمتره .

به قول شما اساتید تبادل اطلاعات خوبه اما با کسی که یه چیزی یادش میدی یه چیزیم یادت بده . یا هم نه حداقل بازار رو خراب نکنه

2.gif

لینک ارسال

اخه این موضوع به اینجا ختم نمیشه طبق گفته دوستمون اقای هاشمی نباید برای همکارای فروشنده کار زد چون بعضی وقتها یه قیمتهایی میدن که مغز ادم سوت میکشه نمونش دیروز مشتری htc 616 اورده برا فارسی قیمت دادم بهش سی و پنج تومن در اومده میگه من قبلا با 5000 تومن فارسی کردم از همکار باید به قیمت مشتری پول گرفت

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...