رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشگل در روشن شدن دیزایر 820 تک سیم

ali969

ارسال های توصیه شده

سلام این خدمت شما به احتمال زیاد ایسی شارز باشه ولی بازم از دوستان سخت افزار کار یه سوال بپرس که همینه چون من سخت افزار کار نیستم http://uupload.ir/files/303l_htc_desire_820g..jpg

دوست عزیز سلام: ممنونم ولی این برده 820g هست برد گوشی من 820 تک سیم هستش ممنونم فرق داره با هم اگه از دوستان دارن برام ج.یا بشو و اپلود کن ...قربون اون لطفت....شما چطور این عکسو اپلود کردی ؟؟؟؟؟لطفا بهم بگو

لینک ارسال
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام شما برید تو این سایت آپلود عکس و فایل رایگان انتخاب فایل بزنید بعد عکسی که میخوای بفرستی رو انتخاب کن بعد پایینش زده شروع اپلود همون بزن بعد از انتخاب یه صفحه واست باز میشه اون قسمتی که نوشته لینک مستقیم ادرس رو کپی کن بزار اینجا تمام

لینک ارسال
سلام شما برید تو این سایت آپلود عکس و فایل رایگان انتخاب فایل بزنید بعد عکسی که میخوای بفرستی رو انتخاب کن بعد پایینش زده شروع اپلود همون بزن بعد از انتخاب یه صفحه واست باز میشه اون قسمتی که نوشته لینک مستقیم ادرس رو کپی کن بزار اینجا تمام

با سلام خدمت دوست عزیزم:ممنونم بابت دادن ادرس سایت اپلود ولی بعد از اپلود عکس اصلا چیزی بعنوان اپلود ادرس سایت بهم نداد...بازهم نتونستم ...اصلا بعد از اپلود عکس چیزی نمایش نداد

لینک ارسال

سلام جناب مدیر بنده طبق عرض شما عکس گذاشتم پس چرا جواب نمیدید؟لطفا بندرو راهنمایی کنید متاسفانه تعمیرکارای این دوره اصلا از اچ تی سی سر در نمیارن...ممنون و سپاسً@*&،8ً@*&،8ً@*&،641ً@*&،641ً@*&،00ً@*&،00ً@*&،454ً@*&،454

لینک ارسال
اینی که با علامت مشخص کردم هم تغذیه هستش هم برا شارژه هم صوت گوشی

106.jpg

با عرض سلام و تشکر:منظورتون اینه که ای سی شارژ مجزا نداره اچ تی سی همرو از ای سی تغذیه فرمان میگیره چسبیه ایسی...در ضمن مشگل گوشی اینه که اصلا روشن نمیشه و وقتی کابل شارژو بهش وصل میکنی چراغ نمایشگر ال ای دی بالا فقط لامپ قرمزش چشمک میزنه و همین دیگر هیچ

لینک ارسال

اره منظورم همینیه که فرمودید

من دیدم دنبال ای سی شارژ میگردید بهتون نشون دادم دوست عزیز ولی در مورد مشکل شما ، تا بحال به این مشکل بر نخوردم

Sent from my DIMO S390 using Tapatalk

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...