رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشگل در روشن شدن دیزایر 820 تک سیم

ali969

ارسال های توصیه شده

دوست عزیز پشت قاب گوشی رو نگاه کنید ب احتمال زیاد مدلش پشت گوشی باشه مدلشو دقیق بگین راهنماییتون بکنم

با سلام خدمت دوست عزیزم:ممنونم و سپاس بابت بذل توجه به پست اینجانب مدل گوشی dpfj400-d820n

لینک ارسال
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

دوست عزیز من الان فت تا گوشی 826 دارم ک عین گوشی تو هستن موقع وصل شدن ب شارژ چشمک میزنن و شارزم نمیشن دوتاشو با فلش حل کردم اما رام اونای دیگرو پیدا نکردم

اما راه حل

باید بذاری چند ساعت رو شارژبمونه بعد ببرشون رو حالت دانلودبنگ فقط برا فلش کردن گوشی باید از طریق فست بوت با کامپیوتر فلش بزنی

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
درود

لینک فایل های رسمی از سرور قدرتمند gsm-developers

دانلود رام رسمی و فارسی HTC Desire 820n a51_ul با لینک مستقیم

با سلام به استاد عزیز:دوست عزیز ممنونم ولی بعید میدونم گوشی روشن و یا تو دانلود بنگ بره من الان گوشیرو تو شارژ گذاشتم ولی هنوز اتفاقی نیافتاده...میخواستم بدونم اگر تو این حالت موند و نشد رام یا فلش کرد بنظرت مشگل از تغذیه میتونه باشه یا هارد..؟؟؟در ضمن من باطری گوشیرو با یه گوشی دیگه 100درصد شارژ کردم ولی امر شمارو بابت گذاشتن تو شارژ انجام دادم ...ممنونم از توجه شما ً@*&،00

لینک ارسال
دوست عزیز من الان فت تا گوشی 826 دارم ک عین گوشی تو هستن موقع وصل شدن ب شارژ چشمک میزنن و شارزم نمیشن دوتاشو با فلش حل کردم اما رام اونای دیگرو پیدا نکردم

اما راه حل

باید بذاری چند ساعت رو شارژبمونه بعد ببرشون رو حالت دانلودبنگ فقط برا فلش کردن گوشی باید از طریق فست بوت با کامپیوتر فلش بزنی

با سلام به استاد عزیز:دوست عزیز ممنونم ولی بعید میدونم گوشی روشن و یا تو دانلود بنگ بره من الان گوشیرو تو شارژ گذاشتم ولی هنوز اتفاقی نیافتاده...میخواستم بدونم اگر تو این حالت موند و نشد رام یا فلش کرد بنظرت مشگل از تغذیه میتونه باشه یا هارد..؟؟؟در ضمن من باطری گوشیرو با یه گوشی دیگه 100درصد شارژ کردم ولی امر شمارو بابت گذاشتن تو شارژ انجام دادم ...ممنونم از توجه شما

لینک ارسال

اما راه حل

با سلام :دوست عزیز گوشی رو تو شارژ گذاشتم حتی یک شبانه روز هیچ اتفاق خاصی نیافتاد همنطوری چشمک میزنه ...بنظرت از تغذیه میتونه باشه؟؟؟سپاس

لینک ارسال

درود

شما اول باید آیسی شارژ رو چک کنید بعد برید سراغ بقیه قطعات

آیسی شارژو بردار ببین بدون اون گوشی بالا میاد

بعد برید سراغ تغذیه

در ضمن با منبع امتحان کنید ببینید قبل و هنگام پاور جریان کشی چیه

لینک ارسال
درود

شما اول باید آیسی شارژ رو چک کنید بعد برید سراغ بقیه قطعات

آیسی شارژو بردار ببین بدون اون گوشی بالا میاد

بعد برید سراغ تغذیه

در ضمن با منبع امتحان کنید ببینید قبل و هنگام پاور جریان کشی چیه

با سلام به استاد عزیزم . ممنون از توجه شما به بنده راهنمایی که محبت کردین ...سولوشن از ای سی شارژدر دسترس دارید ممنونم اگه برام اپلود کنید و بعد از برداشتن اعلام میکنم جریانکشی رو بازم ممنونم درود بر شماً@*&،8ً@*&،00

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...