رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشگل در روشن شدن دیزایر 820 تک سیم

ali969

ارسال های توصیه شده

با سلام: دوستان یه گوشی دیزایر 820 تک سیم کارت مشگل اینه که شارژر و بدون شارژر پاور نمیکنه فقط چراغ نمایشگر الارم میده (خاموش روشن میشه )ممنونم راهنمایی کنید در ضمن باطری سالمه و تعویضم شده ..با تشکر

لینک ارسال
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

درود...

گوشی رو فلش کنید دوست گرامی...به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری داره.

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال
درود...

گوشی رو فلش کنید دوست گرامی...به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری داره.

سلام :دوست عزیز ممنونم از راهنمایت ولی گوشی اصلا کابل شناسایی نمیکنه

لینک ارسال

دوست گرامی اگه کابر خونگی هستی به یک تعمییر کار مراجعه کن...و اگر تعمیر کار هستید طبق قوانین ابتدا ویژتونو فعال کنید تا بیشر راهنماییتون بکنیم...

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال
دوست گرامی اگه کابر خونگی هستی به یک تعمییر کار مراجعه کن...و اگر تعمیر کار هستید طبق قوانین ابتدا ویژتونو فعال کنید تا بیشر راهنماییتون بکنیم...

دوست عزیز : من همکارم ولی زیاد با سایت اشنایی ندارم بنظر شما میتونه از تغذیه باشه البته با چسبی بودن ای سی در ضمن شماره ای سی تغذیه pm8916هستش سپاس

لینک ارسال

دوست عزیز پشت قاب گوشی رو نگاه کنید ب احتمال زیاد مدلش پشت گوشی باشه مدلشو دقیق بگین راهنماییتون بکنم

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...