رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

پیشنهاد و انتقاد از مرجع Gsm-Developers

ارسال های توصیه شده

سلام

استاد ایلیا جای هیچ پیشنهاد نزاشته همه کارا و نیاز ها رو خودش سنجیده و اون مواردی هم که احساس میکنید کم داریم ایلیا مطمعنا قبل از ما فکرش کرده و در حال پیگیری و تدارکش هست

اینجا رو کرده مثل xdaخارجی

همه چی رایگان شده

روز به روز کاربراش و مطالبش داره بیشتر میشه

فکر کنم روزی برسه دیگه کسی به فوروم xda خارجی اصلا سر نزنه

من هنوز در خلقت ایلیا در حیرتم

اخلاق رفتار گفتار طرز فکر همه چی خیلی بزرگ وخوب

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال
  • پاسخ 25
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

واقعا جای تشکر داره به شخصه میدونم چقدر دارن تلاش میکنن که انجمن بینقصی داشته باشیم

خیلی ماهی خیلیم دوست داشتی با این مرکز توسعه رامش که دیگه نگم ....

پنل توسعه دهنده هیچ چیزی کم نداره

لینک ارسال

سلام خسته نباشید خدمت اساتید محترم سایت جی اس ام دولوپرز اگه مدیر عزیز سایت جی اس ام لینکا های مهمی که اساتید محترم در انجمن قرار میدن واسه کابران عادی و مهمان فیلتر کنه در صورت عضو بودن در سایت برایشان قابل مشاهده باشه عالی میشه . چون دیده شده فایل رو از اینجا تهیه میکنند و در جاهای دیگه بفروش یا به نام خودشون قرار میدن و قسمت اپلد فایل و عکس هم فعال بشه عالی میشه با تشکر .

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

سلام خوب هست سایت ....فقط تنش تو زیاده توش نمیدونم چرا ....مثلا اقای x پشتیبان یا ناظم یا معاون یهویی میبینی شده کاربر اخراج شده یا کاربر عادی ......برای سایت جلوه خوبی نداره .....ممنون از دوستان گرامی......

irgsm

لینک ارسال

از موقعه ی قسمت فروش فایل ها راه اندازی شده میبینم کمتر کمک میشه تا یکی کمک میخواد دوستان زحمت لینک فروشگاه رو میدن و فایلهای که واسه فروش میذارن

بهشون هم حق میدم یک جوری فکر دارم خودشون هستن این نظر شخصی خودمه

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...