رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل هنگ رو لگو g7-l01

ارسال های توصیه شده

درود خدمت دوستان. G7-L01 مشکل هنگ رو لگو . و قبلا هم ظاهرا تعمیر شد چون منو ریکاوری فابریک نداره کاستوم ریکاوری PhilZ Recovery روش نصبه .

برای فلش باگرفتن سه کلید باهم هیچ عکس العملی نشون نمیده ولی هم به منو ریکاوری جدید و هم به فست بوت میره در نتیجه کلیدها مشکلی ندارند. و در منو ریکاوری بعد از انتخاب wipe and format options و بعدش clean to install a new rom

با فایل c185b320 اندروید 5.1.1 وفایل c464b530 اندروید 6.0 تست کردم ولی انگار نه انگار .

بعد انتخاب new rom پیغام زیر را میدهد:

132.jpg

دوستان لطفا راهنمایی...

لینک ارسال

درود خدمت همکاران عزیز

من میخوام ریکاوری TWRP را روی این مدل رایت کنم و فایل مورد نظر را هم دارم ورژن openrecovery-twrp-2.8.7.0.img و با روش زیر که در سایتی توضیح داده شد:

پوشه ای با نام دلخواه بسازید و فایل کاستوم ریکاوری TWRP که در قسمت قبل برای دستگاه خود دانلود کرده بودید را به درون آن پوشه انتقال دهید.

کلید “Shift” را نگه داشته و برروی آن پوشه کلیک راست کنید و گزینه “Open command window here” را انتخاب کنید.

در پنجره باز شده کد زیر را وارد کرده و اینتر را بزنید تا لیست دستگاه های اندرویدی متصل شده را دریافت کنید و مطمعن شوید دستگاه شما متصل است.

adb devices

حال کد زیر را وارد کرده و اینتر را بزنید تا دستگاه شما به حالت بوت لودر و فست بوت (Boot Loader/Fastboot) بروید.

adb reboot bootloader

پس از اینکه هواوی تان به صورت کامل به حالت بوت لودر و فست بوت رفت، کد زیر را وارد کنید و اینتر را بزنید تا فایل کاستوم ریکاوری TWRP که در پوشه کپی کرده بودید، فلش شود.

fastboot flash recovery ***.img

نکته : به جای *** اسم ایمیج با پسوند img. را تایپ کنید.

حال کاستوم ریکاوری TWRP برروی دستگاه شما فلش و نصب می شود.

حال مشکل من اینه که گوشی در حال حاضر روشن کامل نمیشه فقط در حل فست بود و ریکاوری جدیدی که از قبل نصب شده بالا میاد. روشی که بتونم ریکاوری TWRP را رایت کنم را دوستان راهنمایی کنند لطفا/

لینک ارسال

سلام

دستی ببرید حالت فست بوت سپس کابل متصل کنید و از همین آموزش رو از قسمت رایت ریکاوریش به بعد دنبال کنید

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال
سلام

دستی ببرید حالت فست بوت سپس کابل متصل کنید و از همین آموزش رو از قسمت رایت ریکاوریش به بعد دنبال کنید

سلام. باتشکر از دوست عزیز. اتفاقا منم دستی به فست بوت و به سیستم وصل کردم ولی شناسایی نمیشه و شایدم هم مشکل از سیستم من باشه . بعد تست از سیستم همکارم نتیجه را اعلام میکنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...