رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با سریال y560-u02

iraj

ارسال های توصیه شده

سلام .ویروسی بود با بیلد104 فلش زدم .منتها سریال پرید با بیلد106 زدم سریال شد ..با یبار خاموش روشن باز پرید سریال ..الان دوبار فلش کردم با همون بیلد نمیشه...دوستان میشه با بیلد 104 بزنم؟یعنی دانگرید میشه؟؟؟

irgsm

لینک ارسال

ی بار با باکس bst ترمیم سریال کنید اگه با رریسیت دوباره سریالش پاک شد مشکل هارد داره

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
سلام .ویروسی بود با بیلد104 فلش زدم .منتها سریال پرید با بیلد106 زدم سریال شد ..با یبار خاموش روشن باز پرید سریال ..الان دوبار فلش کردم با همون بیلد نمیشه...دوستان میشه با بیلد 104 بزنم؟یعنی دانگرید میشه؟؟؟

سلام کسی NVRAM این مدل رو نداره؟ مدل spd

منم فلش زدم سریال پرید

درود بر شما اگر بیسباند سالمه و فقط سریال null یا invalid شده و سی پی یو spd هست گوشی رو روت کنید و با ابزار زیر ترمیم کنید.

GSM-DEVELOPERS

THE BEST FORUM

There's always a way to solve problems

4_online?async&rand=0.169399502601008

لینک ارسال
درود بر شما اگر بیسباند سالمه و فقط سریال null یا invalid شده و سی پی یو spd هست گوشی رو روت کنید و با ابزار زیر ترمیم کنید.

هیچ عکس العملی نداره این نرم افزار برای سریال این مدل

دوستان فایل nvramکسی داره برا این سی پی یو

irgsm

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان در اختتامیه این پست بگم که این فایل رو با اینفینیتی رایت کنید و تمام مشکلات این گوشی لعنتی رو به خاک بسپارید

y560-u02-nv-ok.rar - 20 KB

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...