رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

وقت استراحت همکاران عزیز(طنز)

علیرضا شاهرخی

ارسال های توصیه شده

دروددوستان

این روزا خیلی مشتری کمه

لااقل بیاید اینجا شاد باشیم

دوستان کمک کنن مطالب طنز رو انجا بزارن

پی نوشت:

لطفا از جوک های قومیتی و توهینی استفاده نکنید
لینک ارسال

يارو پدرش تو بستر مرگ بوده، ميگه بيا بشين کنارم کارت دارم...بعد يه چوب مي ده دست پسرش،پسره هم که مي خواسته ذکاوتش رو نشون بده قبل از حرف زدن پدرش چوب رو مي شکنه. پدره سکته مي کنه درجا ميميره. مامانش ميگه: خاک تو سرت ، اين ساز ني از هفت نسل قبل دست به دست به پدرت رسيده بود

لینک ارسال

ﺑﻮﺳﻪ ﺭﺍ ﻣﻬﺮﯾﻪ ﮐﻦ ﻫﺮ ﺷﺐ ﻃﻼﻗﺖ ﻣﯽ ﺩﻫﻢ...ﻗﺎﺿﯿﺶ ﻣﻦ، ﻣﺘﻬﻢ ﻣﻦ، ﺷﺎﮐﯿﺶ ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﺍﺳﺖ ......ﺍﯾﻨﻮ ﺍﺯ ﮔﺮﻭﻩ وکلا کش رفتــم

لینک ارسال

ه سلامی هم عرض کنیم خدمت کسایی که همیشه اف هستن و مصرف نت ندارن !....سلام مشترک کم مصرف و ای بی مصرف !

لینک ارسال

منو بابام آورد گذاشت دم در این گروه و رفت.. نداشت خرجمو بدهواسه همین همیشه اینجامبـاهـام مـهربـون بـــاشید گـنـاه دارم

لینک ارسال

تا حالا ت خ م مرغ کوبیدی به دیوار؟..همونجوری پخش و پلاتم مدیرپاچه خوارم خودتونين

لینک ارسال

هفته پیش زن داییم تو سوپ خامه ریخته بود، خیلی خوشمزه شده بود اومدیم خونه مامانم سوپ درست کرد خواست مثلا روی زن داییمو کم کنه، تو سوپ خامه شکلاتی ریخت! ...اینجا بیمارستانبخش اسهالیا آی لاو یو ننه

لینک ارسال

به بابام میگم : همه حیون خونگی دارن چرا ما نداریم خیلی هم با کلاسهبابام گفت:پس تو فک کردی الان چی هستی؟خب توهم حیون خونگی مایی دیگه فقط فرقش اینه مال ما کلاس ندارهتو عمرم اینجوری ضایعه نشده بودم

لینک ارسال

بابام بهم میگه بسه سرتو از اون اینترنت دربیار وگرنه سرتو اینقد میکوبم به کیبرد تا بمیریولی من میدونم هیچ وقت اینکارو نمیکنه بابام اینقد مهربونه که یخححهعفق۶۷۸زثاجدقسعفق۵تاهعفقمرقحرش۵خر۳۷۹۳۴۸رسخالاننهفقمرششمم

لینک ارسال

دیدین تو فیلما میرن رستوران گرون قیمت وسطاش دعواشون میشه غذاها رو ول میکنن میرن بیرون؟...والا ما با دوستامون میریم فلافلی هر چی سس هست رو خالی خالی که میخوریم هیچ دستمال کاغذی هارم میذاریم تو جیبمون که ضرر نکنیم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...