رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش باز کردن رمز گوشی ها و تبلت هایی که توسط برنامه های apk قفل شده اند (بدون از دست رفتن اطلاعات)

ارسال های توصیه شده

با سلام

جدیدا چند مورد داشتم که طرف رمز پترن گذاشته روی گوشی یا تبلتش و به جز اون یه برنامه ی امنیتی هم نصب کرده که بعد از باز کردن پترن گوشی باید از این فیلتر هم رد بشین تا بتونین وارد منو بشین. حالا وقتی کسی رمز تبلت یا گوشی رو فراموش میکنه میشه با باکس یا بدون باکس باز کرد بدون پاک شدن اطلاعات ولی من مورد داشتم که تبلت لنوو برام آورده بعد با دانگل bst به راحتی رمز تبلت رو دراوردم. موقعی که تبلت رو روشن کردن و رمزی رو که با دانگل دراوردم روش زدم به راحتی باز شد بعد دیدم با یه برنامه ی قفل هم باز پترن داده و این برنامه اجازه نمیداد که درایور mtp خونده بشه. خیلی از دوستان استادن ولی اینو برای اطلاعات کاربران میگم برای حل این مشکل شما میتونین دکمه ی پاور رو بگیرین تا دستور خاموش شدن روی صفحه نمایان بشه. به صورت زیر

49.png

بعد چند ثانیه گزینه ی خاموش کردن یا power off رو نگه دارین تا گزینه ی reboot to safe mode براتون ظاهر بشه

50.png

حالا گزینه رو انتخاب کنید تا با حالت safe mode وارد گوشی یا تبلت مورد نظر بشین. دقت کنید در این حالت شما فقط دسترسی به برنامه های نصبی دارین. میتونین وارد مدیریت برنامه ها بشین و در اونجا برنامه ی قفلی که مانع ورودتون به تبلت یا گوشی بود رو پاک کنین به همین راحتی. بعد دستگاه رو ریبوت کنید و بدون پاک شدن اطلاعات وارد بشین.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

درود بر شما دوست عزیز من ...

با تشکر از شما دوست عزیز با این آموزش های کمیابتون .

دوستان عزیز برای گذاشتن این آموزش ها واقعا وقت زیادی گذاشته میشود.

لطفا قدر این آموزش ها رو بدونید .

در آخر بگم که فقط استفاده کننده نباشید شما هم میتونید تجربیات خود رو با دوستان به اشتراک بذارید ...

با تشکر رئیسی ً@*&،454

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

با سلام.

کاملا راه کاره مناسبیه...

در ضمن توسط نرم افزار موبوروبو راحت میشه حذف نصبش کرد....

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

با سلام

جدیدا چند مورد داشتم که طرف رمز پترن گذاشته روی گوشی یا تبلتش و به جز اون یه برنامه ی امنیتی هم نصب کرده که بعد از باز کردن پترن گوشی باید از این فیلتر هم رد بشین تا بتونین وارد منو بشین. حالا وقتی کسی رمز تبلت یا گوشی رو فراموش میکنه میشه با باکس یا بدون باکس باز کرد بدون پاک شدن اطلاعات ولی من مورد داشتم که تبلت لنوو برام آورده بعد با دانگل bst به راحتی رمز تبلت رو دراوردم. موقعی که تبلت رو روشن کردن و رمزی رو که با دانگل دراوردم روش زدم به راحتی باز شد بعد دیدم با یه برنامه ی قفل هم باز پترن داده و این برنامه اجازه نمیداد که درایور mtp خونده بشه. خیلی از دوستان استادن ولی اینو برای اطلاعات کاربران میگم برای حل این مشکل شما میتونین دکمه ی پاور رو بگیرین تا دستور خاموش شدن روی صفحه نمایان بشه. به صورت زیر

49.png

بعد چند ثانیه گزینه ی خاموش کردن یا power off رو نگه دارین تا گزینه ی reboot to safe mode براتون ظاهر بشه

50.png

حالا گزینه رو انتخاب کنید تا با حالت safe mode وارد گوشی یا تبلت مورد نظر بشین. دقت کنید در این حالت شما فقط دسترسی به برنامه های نصبی دارین. میتونین وارد مدیریت برنامه ها بشین و در اونجا برنامه ی قفلی که مانع ورودتون به تبلت یا گوشی بود رو پاک کنین به همین راحتی. بعد دستگاه رو ریبوت کنید و بدون پاک شدن اطلاعات وارد بشین.

سلام و تشکر از پست مفیدتون

ولی بنده اخیرا یه چنین موردی رو داشتم اسم برنامه فکر کنم قفل هوشمند بود دقیق یادم نیست

ولی طبق آموزش شما

1.با نگه داستن پاور گزینه رفتن به سیف مود ظاهر نمیشد

باید خاموش میکردیم و با گرفتن ولوم پایبن میبردیم سیف مود

2.مطلب بعدی توی سیف مود گزینه ان ایستال اون غیر فعال بود

3.با موربورو اومدم پاکش کنم پاک کردم ولی خطا داد اخرش

وقتی گوشی رو روشن کردم قفله رفته بود ولی برنامه بود

من دیگه دادم به مشتری و رفت و کامل پاکش نکردم

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

ولی بنده اخیرا یه چنین موردی رو داشتم اسم برنامه فکر کنم قفل هوشمند بود دقیق یادم نیست

ولی طبق آموزش شما

.

سلام و درود .

این نوع نرم افزارها دسترسی ادمین رو موقع فعال شدنشون از کاربر میخوان و کاربرا دسترسی ادمین رو بهشون میدن به همین خاطر گوشی در حالت safe mode نرم افزارهای در حال اجرا رو از ادمینستوری غیر فعال میکنه .

شما باید برای حذف اینجور نرم افزارها ابتدا به بخش ایمنی ، سرپرست دستگاه و از اونجا غیر فعال کنید سپس میتوانید پاکش کنید

ضمنا در صورتی که از قسمت سرپرست دستگاه غیر فعالش نکنید هیچ ابزاری قادر به حذف این اپلیکیشن ها نیست

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

نیازی به حذف کردنش نیست فقط کافیه در حالت safe mode بری توی برنامه های کاربردی و از اونجا برنامه ی فوق رو باز کنید و clear data بزنید. با اینکار برنامه به حالت پیش فرض و اولیه برمیگرده و دیتاش پاک میشه. با این کار دیگه هیچ قفلی نداره

لینک ارسال
با سلام.

کاملا راه کاره مناسبیه...

در ضمن توسط نرم افزار موبوروبو راحت میشه حذف نصبش کرد....

تو این حالت اصلا درایور mtp شناخته نمیشه که موبوروبو بشناسه. شما با همین حالتی که گفتم به راحتی میتونی باز کنی قفل رو

لینک ارسال

ولی طبق آموزش شما

حالت safe mode برای هر مدل سی پی یو یه طور متفاوت هست. این حالتی که من توضیح دادم برای مدیاتک هست. برای چندین مدل هم با گرفتن ولوم پایین و پاور به این حالت میره. برخی نرم افزار ها به گفته ی همکار عزیز جناب صوری قابل پاک کردن نیستند چون در دسترس کاربر نمیباشد. ولی همه ی نرم افزار های کاربردی اعم از اون هایی که قابل پاک کردن نیست رو میتونین در قسمت مدیریت برنامه ها با پاک کردن دیتاشون اونهارو غیر فعال و به حالت اولیه و پیش فرض برگردونین. با این کار دیگه عملا نرم افزار مثل این میمونه که تازه نصب شده و هنوز هیچ گونه رمز یا دستوری بهش داده نشده. ولی برخی برنامه ها مثل app lock رو میتونین با روشن کردن دستگاه و وصل کردن به سیستم از طریق موبوروبو به راحتی یا clear data کرد یا به کل حذف کرد.

بازم سوالی بود در خدمت دوستان هستم.

اگه کسی باز متوجه دستور کار نشد بگه من به صورت سولوشن تصویری براش بزارم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...