رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمایی برای انپک کردم رام kdz ال جی

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز یک گوشی ال جی مدل h324t دارم که میخوام رام kdz انپک کنم و تبدیل کنم به فایل اسکاتر فلش تولز چون cpu mtk هستش لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود .

اینکار تقریبا امکانپذیر نیست .

میتونید kdz رو آنپ کنید و کرنل ریکاوری ، بوت و همچنین سیستم رو دربیارید ولی چطوری میخواید برای اسکاتر طراحی کنید ..

علاوه بر این بوتلودر این مدلها طوری طراحی شده است که با فلش تول بوت نمیشن و فقط در حالت دانلود خودشان میتوانند رایت شوند .

ضمنا فکر نکنید اگر قرار باشه چیپ یه مدل مدیاتک باشه همشو با فلش تول میشه زد ، خیر هر مدل فلشر مخصوص شرکتی خودش رو داره و فلش به شیوه دیگه نیاز داره که بوتلودر گوشی رو تغییر بدید که اینکار در خیلی مواقع باعث سافت بریک می شود .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
با سلام خدمت دوستان عزیز یک گوشی ال جی مدل h324t دارم که میخوام رام kdz انپک کنم و تبدیل کنم به فایل اسکاتر فلش تولز چون cpu mtk هستش لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

سلام

همان طور که ایلیا گفتند برای سونی و ال جی چون کلا بوتلودر گوشی متفاوت هستش در حالت خاموش اصلا کامپیوتر گوشی رو نمیشناسه و روش فلش خودشون رو دارن در حالتهای فلش تولز و دانلودینگ مود مانند سامسونگ که کلا ADB اندروید رو تغییر داده و حالت دانلودینگ رو گذاشته برای گوشیهاش پس هر mtk با فلش تولز و فایل اسکاتر فلش نمیشه و ساختار فریمورهای گوشی متفاوت هست پس کلا امکان پذیر نمی باشد برای این گوشیها

لینک ارسال

اخه گوشی d686 من فایل اسکاتر پیدا کردم واسش و با فلش تولز زدم و یکی فایل kdz تبدیل به scatter فلش تولز کرده بود و مشکلش حل شد برای همین میخوام اگر بشه فایل های داخل اون مثل این مدل در بیارم و با فلش تولز بزنم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

با استفاده از ابزار زیر اقدام به آنپک کنید .

>http://www.gsm-developers.com/wp-content/uploads/2016/12/WindowsLGFirmwareExtract-1.2.5.0-Release.zip

attachment.php?attachmentid=2499219&d=1389056254

attachment.php?attachmentid=2499220&d=1389056254

attachment.php?attachmentid=2499221&d=1389056254

attachment.php?attachmentid=2499222&d=1389056277

attachment.php?attachmentid=2499223&d=1389056277

attachment.php?attachmentid=3136614&d=1422375948

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

آموزش آنپک بصورت کامل همراه با آموزش ویدویی در سایت قرار داده شد.برای درست کردن اسکاتر هم گوشی رو به سیستم وصل کنید و با MtkDroidTools فایل اسکاتر درست کنید.

اگر جواب داد پس سیستم کلی گوشیهای مدیاتک LG متفاوت از دیگر گوشیاش هست و زیاد روشون کار نکرده همون روند مدیاتک رو فقط پیش رفت مانند گوشیهای ارزان قیمت هووای و دیگر برندها

لینک آموزش در پرتال

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...