رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سوال در مورد فلش y6 هواوی

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان گوشی فوق مشکل هنگی داره میخوام از طریق dload فلشش کنم داخل شماره ساخت گوشی ذکر شده

scl-u31 C900B130 ولی فایلی که توی سایت پیدا کردم با این عنوان ذکر شده scl-u31 C523B141 میخواستم بدونم با هم تطابق داره ممنون -سه حروف قبل از بیلد نامبر با هم همخوانی ندارد ممنونم

لینک ارسال
با سلام خدمت دوستان گوشی فوق مشکل هنگی داره میخوام از طریق dload فلشش کنم داخل شماره ساخت گوشی ذکر شده

scl-u31 C900B130 ولی فایلی که توی سایت پیدا کردم با این عنوان ذکر شده scl-u31 C523B141 میخواستم بدونم با هم تطابق داره ممنون -سه حروف قبل از بیلد نامبر با هم همخوانی ندارد ممنونم

درود فایل مورد نظر شما در سرور موجوده باید با بیلدC900B130CUSTC636D001 فلش کنید

دانلود رام رسمی و فارسی scl-u31 b140

لینک ارسال
درود فایل مورد نظر شما در سرور موجوده باید با بیلدC900B130CUSTC636D001 فلش کنید

دانلود رام رسمی و فارسی scl-u31 b140

دوست عزیز رام مورد نظر رو دان کردم داخل تنظیمات بروز رسانی محلی رو که میزنم میاد روی ریکاوری از اونجا میخوام نصب کنم داخل پوشه دیلود که میرم نصب نمیشه

لینک ارسال
دوست عزیز رام مورد نظر رو دان کردم داخل تنظیمات بروز رسانی محلی رو که میزنم میاد روی ریکاوری از اونجا میخوام نصب کنم داخل پوشه دیلود که میرم نصب نمیشه

نبایدازریکاوری نصب کنید

ولوم بالا و پایین رو با هم بگیرین بعد پاور کنید

لینک ارسال
دوست عزیز cust باید یکی باشه یا به هم بخوره و بیلد نامبر باید همون عدد باشه یا بالاتر در غیر اینصورت فلش نمیشه

C900B130CUSTC636D001 منظورتون این عدد بعد cust هست ؟؟؟

اگه درسته cust فعلی گوشی رو چطور تشخیص بدم بازم ممنون

لینک ارسال

در قسمت اخر تنطیمات گوشی گرینه درباره تلفن رو باز کنید در صفحه باز شده اخر صفحه cust گوشی رو نوشته

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...