رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

دانگرید j500h به اندروید 5.1.1

ارسال های توصیه شده

همکاران عزیز سلام.

یه مدل j500h رو میخوام از مارشمالو به 5.1.1 کنم، نسخه های مختلف از رام 4 فایل که قبلا همگی شونو تست کردم رو نصب میکنم ولی بعد از نصب مشکل تصویر بوجود میاد، فایل BL که اصلا به صورت عادی نصب نمیشه، فقط در صورتی نصب میشه که فایل Aboot.MBN رو از داخلش حذف میکنم، ولی باز هم بعد از همین مشکل هست، رام کمباینیشن هم نصب میشه، ولی باز هم بدون Aboot، و بعد از نصب باز هم مشکل تصویر، گوشی با رام کمباین مشخصه که بالا میاد و حافظه داخلی به سیستم متصل میشه و adb هم فعال میشه، ولی تصویر خوب تصویر نداره، وقتی هم میخوام به اندروید مارشمالو برگردم، باز هم به صورت عادی نصب نمیشه، باید حتما فایل Aboot رو از داخلش حذف کنم تا نصب بشه، و بعد خیلی تمیز بالا میاد گوشی،

راه حل لطفا.....

این راه حل هم جواب نداد در ضمن، فایل رایت میشه ولی باز هم مشکل تصویر...

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...
در در 15 آذر 1395 در 22:08، jenabictak گفته است :

همکاران عزیز سلام.

یه مدل j500h رو میخوام از مارشمالو به 5.1.1 کنم، نسخه های مختلف از رام 4 فایل که قبلا همگی شونو تست کردم رو نصب میکنم ولی بعد از نصب مشکل تصویر بوجود میاد، فایل BL که اصلا به صورت عادی نصب نمیشه، فقط در صورتی نصب میشه که فایل Aboot.MBN رو از داخلش حذف میکنم، ولی باز هم بعد از همین مشکل هست، رام کمباینیشن هم نصب میشه، ولی باز هم بدون Aboot، و بعد از نصب باز هم مشکل تصویر، گوشی با رام کمباین مشخصه که بالا میاد و حافظه داخلی به سیستم متصل میشه و adb هم فعال میشه، ولی تصویر خوب تصویر نداره، وقتی هم میخوام به اندروید مارشمالو برگردم، باز هم به صورت عادی نصب نمیشه، باید حتما فایل Aboot رو از داخلش حذف کنم تا نصب بشه، و بعد خیلی تمیز بالا میاد گوشی،

راه حل لطفا.....

این راه حل هم جواب نداد در ضمن، فایل رایت میشه ولی باز هم مشکل تصویر...

سلام من هم به همین مشکل برخوردم میشه بگین راه حل این چیه ؟

لینک ارسال
در 17 دقیقه قبل، farhadsoftware گفته است :

مشکل تصویر دقیق تر اعلام می کنید یا یه عکس ازش بگیرید

در 19 دقیقه قبل، farhadsoftware گفته است :

یه عکس از صفحه دانلودینگ و ریکاوری بزار

سلام اینم عکس از ارور اما داخل ریکاوری نمیره .

20180504_163811.jpg

لینک ارسال

سلام دوستان این مشکل بعد از ساعت ها کار ترمیم شد

حل مشکل :

خیلی ساده بود تنها فایل pit مدل گوشی خود را پیدا کرده و رایت کنید...:Blow_Kiss_Emoji_42x42:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...