رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اموزش نرم افزار Realterm (مبحث frp) ,و حل مشکل ffrp

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید

اقا من این کارارو انجام دادم و وقتی میخوام به اون فیلد یوز و پسوورد جیمیل وارد شم به جای اون ارور میده

گوشیم جی 7 2015 هستش

ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار کنم

84.jpg

دوست عزیز باید کاربر ویژه باشید تا از کاربران خانگی متمایز و راهنمایی بشید ؟

لینک ارسال
  • پاسخ 35
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
دوست عزیز باید کاربر ویژه باشید تا از کاربران خانگی متمایز و راهنمایی بشید ؟

عزیز من تعمیرکار شخصی هستم و این گوشی برای یک عزیزی بود که به عنوان امانت گرفته بودم و بعد فرمت به شکل افتاد

الان غیر کاربر ویژه شدن هیچ راهی نیست شما منو راهنمایی کنید؟

لینک ارسال

درضمن من با روش realterm نرفتم چون نیازی به این کار نیست و فقط با قرار دادن یک سیمکارتی که پین کد داره میشه از طریق تماس اضطراری به اینترنت دسترسی پیدا کرد و اون برنامه رو نصب کرد

لینک ارسال

جسارتن شما میتونید قبل از وایپ کردن بفهمید که گوشی جیمیل داره یا نه

گوشی تو حالت دانلود مد ببرید بعد کلید ولوم بالا

frp:off

frp:on

مشخص میشه دوست عزیز اگه تعمیر کارید؟

البته ما دور هم جمع شدیم که بهم کمک کنیم این کار هم بخاطر کابران خانگی انجام میشه و شما نباید دلخور بشید

ببخشید

موفق باشید

ً@*&،00

لینک ارسال

دوست عزیز جیمیل قبلشو دارم اما میزنم ارور میده بازم

frp هم تو دانلوددینگ و ریکاوری on هستش

وایپ کردم اینطوری شده

حتی از همون طریق samsung bypass رو هم نصب کردم وارد تنظیمات شدم اما اونجا نمیشه usb debuger رو فعال کرد چون گوشی قفله و از همونجام فرمت کردم تو حالت قفل, بازم فرقی نداشت

الان به نظرتون چکار باید بکنم

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

درود...

توی نرم افزار پورت گوشی رو شناسایی نمیکنه روی دوتا سیستم هم تست کردم میدونید مشکل از کجاست گوشی j7

مشخصه رام J7XXU3BPJ1

پشت گوشی هم روی برچسب چینی نوشته شده سیم کارت پین دار جواب نداد تماس برقرار نمیشه.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
درود...

توی نرم افزار پورت گوشی رو شناسایی نمیکنه روی دوتا سیستم هم تست کردم میدونید مشکل از کجاست گوشی j7

مشخصه رام J7XXU3BPJ1

پشت گوشی هم روی برچسب چینی نوشته شده سیم کارت پین دار جواب نداد تماس برقرار نمیشه.

حل شدً@*&،641

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
1-نرم افزار Realterm از این لینک RealTerm: Serial/TCP Terminal - Browse Files at SourceForge.net دانلود کنید و روی سیستم خود نصب کنید

2-درایور سامسونگ رو دانلود و نصب کنید

3-یک سیمکارت روی گوشی قرار بدید و روشنش کنید و ب وای فای متصلش کنید و ب سیستم متصل کنید

4-ب قسمت device manager سیستم خود رفته و در قسمت modem روی samsung راست کلیک کرده و به قسمت propertis بروید در این قسمت درگاه یو اس بی یا com port مشخص میشود

17.jpg

4-نرم افزار Realterm اجرا کنید و در سربرگ display گزینه half dublex رو تیک بزنید

Dev-Host - 14202690_10210468410415941_4703368027094509319_n.jpg - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

5-ب سربرگ port برید و com port مورد نظر رو انتخاب کنید

6-ب سربرگ send بروید و در کادر اول این گزینه را تایپ کنید at+creg?\r\n سپس گزینه send ACSII رو بزنید و منتظر باشد تا ok بشه

7-در همون کادر این رو تایپ کنید atd1234;\r\n و بجای 1234 یک شماره تلفن بزنید و گزینه send ACSII بزنید

Dev-Host - 14183937_10210468413376015_2833231685049930991_n.jpg - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

بعد گوشی گ زنگ زد ب چپ و راست بکشید صفحه رو و اینترنت رو انتخاب کنید بعد از این ادرسدانلود Quick Shortcut Maker.apk آندروید - آپلودسنتر داکلود نرم افزار QuickShortcutMaker دانلود کنید

8-بعد از این ادرس Dev-Host - bypass frp fix AFTER INSTALL QuickShortcutMaker.apk - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service این نرم افزار رو دانلود کنید

9-یک فایل منیجر دانلود کنید و بعد از نصب هر دو نرم افزار رو نصب بعد نرم افزار QuickShortcutMaker باز کنید و عبارت google رو تایپ سپس در قسمت مدیریت حساب گزینه نام کاربری و پسورد را بزنید بعد علامت فلش رو زده و در صفحه باز شده بالا سمت چپ سه نقطه رو زده و گزینه web رو بزنید و بعد وارد جی میلتون بشید

تمام.

سلام با این که همه موارد طبق آموزش میرم ولی اوکی نمیشه

Untitled.jpg.html

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...