رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اموزش نرم افزار Realterm (مبحث frp) ,و حل مشکل ffrp

ارسال های توصیه شده

1-نرم افزار Realterm از این لینک RealTerm: Serial/TCP Terminal - Browse Files at SourceForge.net دانلود کنید و روی سیستم خود نصب کنید

2-درایور سامسونگ رو دانلود و نصب کنید

3-یک سیمکارت روی گوشی قرار بدید و روشنش کنید و ب وای فای متصلش کنید و ب سیستم متصل کنید

4-ب قسمت device manager سیستم خود رفته و در قسمت modem روی samsung راست کلیک کرده و به قسمت propertis بروید در این قسمت درگاه یو اس بی یا com port مشخص میشود

kIVa

4-نرم افزار Realterm اجرا کنید و در سربرگ display گزینه half dublex رو تیک بزنید

Dev-Host - 14202690_10210468410415941_4703368027094509319_n.jpg - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

5-ب سربرگ port برید و com port مورد نظر رو انتخاب کنید

6-ب سربرگ send بروید و در کادر اول این گزینه را تایپ کنید at+creg?\r\n سپس گزینه send ACSII رو بزنید و منتظر باشد تا ok بشه

7-در همون کادر این رو تایپ کنید atd1234;\r\n و بجای 1234 یک شماره تلفن بزنید و گزینه send ACSII بزنید

Dev-Host - 14183937_10210468413376015_2833231685049930991_n.jpg - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

بعد گوشی گ زنگ زد ب چپ و راست بکشید صفحه رو و اینترنت رو انتخاب کنید بعد از این ادرسدانلود Quick Shortcut Maker.apk آندروید - آپلودسنتر داکلود نرم افزار QuickShortcutMaker دانلود کنید

8-بعد از این ادرس Dev-Host - bypass frp fix AFTER INSTALL QuickShortcutMaker.apk - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service این نرم افزار رو دانلود کنید

9-یک فایل منیجر دانلود کنید و بعد از نصب هر دو نرم افزار رو نصب بعد نرم افزار QuickShortcutMaker باز کنید و عبارت google رو تایپ سپس در قسمت مدیریت حساب گزینه نام کاربری و پسورد را بزنید بعد علامت فلش رو زده و در صفحه باز شده بالا سمت چپ سه نقطه رو زده و گزینه web رو بزنید و بعد وارد جی میلتون بشید

تمام.

14183937_10210468413376015_2833231685049930991_n.jpg

14202690_10210468410415941_4703368027094509319_n.jpg

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
  • پاسخ 35
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

در تکمیل آموزش دوست خوبمون باید بگم روی اکثر اندروید 6 ها مثل j700f هم جواب میده ....... در ضمن میتوان بعد از برقراری تماس از طریق مموری نیز برنامه ها رو نصب کرد و کار رو ادامه داد

لینک ارسال

نرم افزار Realterm کاربردهای زیادی داره

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
نرم افزار Realterm کاربردهای زیادی داره

بله داداش این برنامه تحت at+ کار میکنه و خیلی فراتر از این حرف ها کاربرد دارد بنده فقط وصف کاراش رو شنیدم حقیقتا

اگه ممکنه دوستان عزیز هر چیزی دیگه ای در موردش میدونند عنوان کنننند

خیلی سپاس گزارم از همه بچه های خوب و دوست داشتنی این انجمن که واقعا کم نمیزارن

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال

نرم افزار Realterm یک نرم افزار در زمینه الکترونیک و سوییچ پورت هستش و خیلی از کاربردهاش در زمینه موبایل کاربرد نداره اموزش کاملش هم موجود هست اما ب زبان انگلیسی هستش و برای ترجمه اش حداقل یکی دو ماه باید وقت بذارم چون تخصصی هستش و باید بصورت دستی ترجمه بشه و با نرم افزار مترجم نمیشه و خیلی از مباحثش هم مربوط ب موبایل نیست پس اگر قسمتی شامل کار همکاران باشه پیدا میکنم و براتون میذارم

5teamgsm 

لینک ارسال

سپاس...............

5teamgsm 

لینک ارسال
درود

آموزش این نرم افزار بصورت کاملا فارسی و pdf شده در حال تکمیل شدن هستش و بزودی قرار داده خواهد شد//////

خیلی ممنونیم از شما بزرگوار

اخیرا نرم افزار کارا خیلی از مشکلات رو با این برنامه حل میکنن که حتی باکس ها قادر به انجامش نیستن

از قبیل مشکل no sim in s6و خیلی دیگه از مشکلات

مشتاق اموزش تون هستیم بزرگوار

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام خسته نباشید

اقا من این کارارو انجام دادم و وقتی میخوام به اون فیلد یوز و پسوورد جیمیل وارد شم به جای اون ارور میده

گوشیم جی 7 2015 هستش

ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار کنم

84.jpg

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...