رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ریستارت G630-u10

iraj

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان گوشی g630رو روشن سوکت یو اس بی رو تمیز کردم بعد از روت حالا یکسره ریستارت میشه میاد بالا 10 ثانیه بعد ریستارت فلش هم نشد چون ریستارت میشد ...کسی نقشه ای راهی داره ؟؟؟

irgsm

لینک ارسال
سلام

دوستان گوشی g630رو روشن سوکت یو اس بی رو تمیز کردم بعد از روت حالا یکسره ریستارت میشه میاد بالا 10 ثانیه بعد ریستارت فلش هم نشد چون ریستارت میشد ...کسی نقشه ای راهی داره ؟؟؟

رو حالت فست بوت ببر ببین بازم ریستارت میشه

لینک ارسال
نه ریستارت میشه فرقی نداره .با رم هم فلش میکنم بلافاصله ریستارت میکنه

پس این مشکل ربطی به نرم افزار گوشی نداره

یک بار با منبع امتحان کنید که از باطری نباشه

اگه باطریم چک کردید مورد داشت باید تغذیه و هارد چک شه

لینک ارسال
سوکت شارژ رو از مدار خارج کنید ببینید جواب میده.

سوکت شارژ هم خارج کردم.یه ای سی بالای سوکت شارژ بود که همکار گفت ای سی یو اس بی هست اونم خارج کردم ...نشد

irgsm

لینک ارسال
سلام

اگر بیلد گوشی 159 یا بالاتره روتش کردی بخاطر روته که ریستارت میشه باید مجدد فلش بشه با بیلد بالاتر

اما اگه فلش کامل میگیره و باز همونجوریه احتمالا هارد مشکل داره اگه میتونی به بیلد 125 دانگرید کن

لینک ارسال
سلام

کلید پاور هم چک شود.

لینک ارسال
کلید پاور هم چک شود.

مشکلی نداره کلید چون خاموش که میکنم خودش روشن نمیشه ولی به محض وصل شدن به سیستم خودش روشن وبعد از بالا اومدن شروع میشه به ریستارت شدن ...

irgsm

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...