رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی برای نصب نرم افزار موبایل بانک آیفون

ارسال های توصیه شده

درود دوستان

همونجور که مطلعید از سایت مستقیما نصب نمیشه

فایل ipa رو دانلود کردم

add file هم کردم تو itunes

بعد از sync نصب میشه ولی غیرفعاله یعنی کمرنگه وقتی روش کلیک میکنم میزنه instaling و هیچ اتفاقی نمیفته

راهنمایی میکنید؟

لینک ارسال

سلام برنامه های بانکی رو باید از خود گوشی وارد سایتشون بشید و مستقیم دانلود کنید و بعد راهنمایی نصب که خیلی سادس اگر نتونستید بگید تصویری برات قرار بدم یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام برنامه های بانکی رو باید از خود گوشی وارد سایتشون بشید و مستقیم دانلود کنید و بعد راهنمایی نصب که خیلی سادس اگر نتونستید بگید تصویری برات قرار بدم یا علی

بانک ملت مشکل داره داداش

لینک ارسال
با ایتونز چرا کار نمیکنید

خیلی خیلی راحت هستش

ipa بانک ملت دانلود کنیم بعدش ببریم تو لایبرری

وضعیت اپل ایدی ها روی سیستم و دستگاه چجوری باید باشه؟

لینک ارسال

بهترین روش برای نصب موبایل بانک ها نرم افزار sibapp هستش که خیلی راحت و بدون دردسر انجام میشه

به سایت sibapp وارد میوشید و گزینه نصب رو میزنید که از شما شماره گوشی تون رو میخواد و بعد از وارد کردن شماره تون براتون کد فعالسازی میده که بعد با وارد کردن کد در صفحه سایت شروع به نصب sibapp میکنه و بعد که دیگه میرین داخل نرم ازار sibapp و موبایل بانک مورد نظر رو نصب میکنید

لینک ارسال
درود دوستان

همونجور که مطلعید از سایت مستقیما نصب نمیشه

فایل ipa رو دانلود کردم

add file هم کردم تو itunes

بعد از sync نصب میشه ولی غیرفعاله یعنی کمرنگه وقتی روش کلیک میکنم میزنه instaling و هیچ اتفاقی نمیفته

راهنمایی میکنید؟

از مرورگر گوشی سایت سیب بانک دانلود همراه بانک وارد کن و از تمام برنامه های بانکی لذت ببر موفق باشی

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...