رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

روشهایه حذف ویروس اندروید

ارسال های توصیه شده

من خیلی راهها برای حذف ویروس تست کردم ولی گوشی با مشکلات دیگه ای مواجه میشد

دوستان اگه روشی بلدن ک بدون مشکل ویروس حذف بشه لطفا ارایه بدن ک همه بهره مند بشیم

لینک ارسال

با سلام و خسته نباشید همکاران گرامی

در مورد ویروس کشی گوشیهای اندروییدی توسط باکس یا نرم افزارهای مربوطه میخاستم بگم که هر گوشی شرکتی با برندهای مختلف اگه براتون اومد قبل از انجام عمل ویروس کشی حتما سرچ کنید ببینید رام مد نظر گیر میاد یا نه و اگر گیر نمیومد حتما از گوشی بکاپ بگیرید بخاطر اینکه بعد از ویروس کشی و وایپ احتمال اینکه گوشی هنگ لوگو بشه خیلی زیاده داشتم که میگم بر اساس تجربه یکسالم اینم به نظر من دلیلش اینه که باکس یا نرم افزار برنامه های سیستم رو بعضی هاشون رو قادر نیست شناسایی کنه و اونارو هم پاک میکنه که مشکل ساز میشه و اگه بکاپی ازش نداشته باشین یا فایلش گیر نیاد گوشی دردسر میشه.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

دوتا نرم افزار دارم ک اینکارو انجام میده اما همیشه جواب نمیده ویروسهایی ک بصورت فایل سیستمی نصب میشه راهی بجز فلش نداره

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...