رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل ویروس Copy of Shortcut to (حل شد)

reza_2344

ارسال های توصیه شده

دوست عزيز شما از نسخه هاي زنده live انتي ويروس نود آخرين ورژن + آپديت استفاده كنيد

اين نسخه ها از روي سي دي بر روي حافظه موقت كپي و سپس اجرا ميشن و در محيطي شبيه لينوكس كار ميكنن

اين محيط كاملا سيف بوده و شما ميتوننين كل هارد و استوريج هاي جانبي رو اسكن و كلين كنيد. موفق باشيد

لینک ارسال

سلام مشکل کار شما اینه که وقتی ویندوز رو تعویض میکنید درایو ها رو باز میکند

شما ویندوز رو عوض کن انتی ویروس نود رو نصب کن از طریق سی دی یا دانلود به هیچ عنوان مای کامپیوتر رو باز کن نصب کن انتی ویروس رو اپدیت بعد سیستم رو سرچ کن مطمعا باش از بین میره یک بارم کسپر رو دانلود کن نسخه 30 روزه فکر کنم جواب بگیری من یکی از سیستم هام این مشکل رو داره ولی وقتی به این سیستم میزنم به راحتی کسپر پاکش میکنه موفق باشی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

باتشکر از دوستان با نود نسخه کامیران یک ساله بهد از دو روز اسکن مشکلم حل شد علاوه بر شورت کات ویروس win 32/ramnitداشت که به فایهای اجرایی بکسها و exe چسلیده بود همرو پاک کردم حتی تو قرنطینه

ممنون از همه دوستان

مشکل کار من هم فول اسکن بود کامل اسکن نمیکردم در ضمن تنظیمات اکسپورت انتی ویروس هم از پشتیبانی کامیران تغییر دادن

موفق و پایدار باشید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
باتشکر از دوستان با نود نسخه کامیران یک ساله بهد از دو روز اسکن مشکلم حل شد علاوه بر شورت کات ویروس win 32/ramnitداشت که به فایهای اجرایی بکسها و exe چسلیده بود همرو پاک کردم حتی تو قرنطینه

ممنون از همه دوستان

مشکل کار من هم فول اسکن بود کامل اسکن نمیکردم در ضمن تنظیمات اکسپورت انتی ویروس هم از پشتیبانی کامیران تغییر دادن

موفق و پایدار باشید

.

با تشکر از اعلام نتیجه

موضوع بسته شد.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...