رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل بازکردن قفل گوشی سونی z

ارسال های توصیه شده

با سلام گوشی پین داره و نمیخاد اطلاعاتش پاک بشه

باکس اسیتولز هم دارم یادم میاد مبحثی بود در انجمن برای گوشیهای سونی که فایل یوزردیتا رو پاک میکردیم و....اما هرچی سرچ میکنم نمیاد

لینک ارسال

گوشی c6603 هست

فایل فلششو دارم که یه فایل generic ویه فایل fsp-yuga-customize هست

فایل زیپ generic رو دست بهش نزنم اما فایل یوزر دیتا داخل fsp هست.انزیپ کنم یوزردیتا رو پاک کنم و دوباره زیپ کنم وبا فایل generic باهم بصورت دو فایله فلش کنم؟؟؟مراحلو ذرست گفتم؟؟؟؟

لینک ارسال

سلام فایل دوم یعنیfsp باز کنید داخلش یوزر دیتارو روی صفحه دسکتاپ کپی کنیدفایا fsp ببندید فایل یوزر دیتارو روش راست کلیک کرده و گزینه add arshiveو بعد زیپ و انتخاب نموده ok کنید فایل اماده هست فایلو انتخاب و تیک 1 setool فعال و فلش کنید ولوم کم نگه دارید تمام؟

لینک ارسال

وقتی یوزر دیتا بزنین یعنی کل دیتای یوزر پاک میشه. میخوان اطلاعات پاک نشه پس این روش به درد نمیخوره...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

درود دوست عزیز از فایلهای ftf حذف یوزر کد اکسپریا استفاده کنی با فلش تولز رایت میشه.

موفق باشید.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
با سلام گوشی پین داره و نمیخاد اطلاعاتش پاک بشه

باکس اسیتولز هم دارم یادم میاد مبحثی بود در انجمن برای گوشیهای سونی که فایل یوزردیتا رو پاک میکردیم و....اما هرچی سرچ میکنم نمیاد

اگه یوزر دیتا رو حذف کنی که قفل باز نمیشه ...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...