رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمایی در نرفتن به منوی droidboot تبلت asus k012

ارسال های توصیه شده

سلام

وقتی تبلت رو روشن میکنم روی آرم ایسوس میمونه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته

دکمه پاور و ولوم + هم باهم نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیفته و به منوی droidboot نمیره

چه کاری باید انجام بدم؟ لطفا راهنمایی کنید

img_20150712_062848.jpg

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود .

این مدل از تبلت ها بدقلق هستن و برخی مواقع باید باهاش بازی کنی تا بره حالت دانلود.

علت مشکل بوجود آمده چی هست ؟

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
سلام

وقتی تبلت رو روشن میکنم روی آرم ایسوس میمونه و دیگه هیچ اتفاقی نمیفته

دکمه پاور و ولوم + هم باهم نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیفته و به منوی droidboot نمیره

چه کاری باید انجام بدم؟ لطفا راهنمایی کنید

1-گوشی را خاموش کنید

۲-فشردن همزمان کلیدهای ولوم پایین وولوم بالا و سپس پاور

۳-سپس توسط کلید های ولوم (recovery mode) را انتخاب میکنید

۴-منتظر میمانیم تا پیغام (no command) بر روی صفحه نمایان شود

۵- سپس کلید ولوم بالا و پاور را همزمان فشار میدهیم و رها میکنیم

۶-با وارد شدن به منوی ریکاوری توسط کلید ولوم بر روی گزینه wipe date/factory reset کلیک کرده

و گزینه yes را انتخاب میکنیم.

نکته : در صورت اینکه منوی ریکاوری باز نشد قسمت ۵ را چند بار تکرار کنید

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

من از این مدل تبلت دوتا دارم، هر دوتا مدتی خاموش بودن (نزدیک به یک ماه) وقتی که روشنشون کردم یه تبلت خیلی نرمال کار میکنه ولی اون یکی همونجا رو آرم ایسوس میمونه

بارها دکمه پاور و ولوم+ ، پاور و ولوم- ، پاور و ولوم+ و ولوم- میزنم روی این تبلت هیچ اتفاقی نمیفته ولی با اون تبلت خیلی راحت منوی droidboot باز میکنه

لینک ارسال
1-گوشی را خاموش کنید

۲-فشردن همزمان کلیدهای ولوم پایین وولوم بالا و سپس پاور

۳-سپس توسط کلید های ولوم (recovery mode) را انتخاب میکنید

۴-منتظر میمانیم تا پیغام (no command) بر روی صفحه نمایان شود

۵- سپس کلید ولوم بالا و پاور را همزمان فشار میدهیم و رها میکنیم

۶-با وارد شدن به منوی ریکاوری توسط کلید ولوم بر روی گزینه wipe date/factory reset کلیک کرده

و گزینه yes را انتخاب میکنیم.

نکته : در صورت اینکه منوی ریکاوری باز نشد قسمت ۵ را چند بار تکرار کنید

با تشکر از شما ولی هیچ اتفاقی نمیفته، البته روی یه تبلت دیگه با همین مدل این مراحل رو میتونم انجام بدم ولی ای یکی تبلت فقط روی آرم ایسوس میمونه و هیچ اتفاقی نمیفته

لینک ارسال
سلام و درود .

این مدل از تبلت ها بدقلق هستن و برخی مواقع باید باهاش بازی کنی تا بره حالت دانلود.

علت مشکل بوجود آمده چی هست ؟

من از این مدل تبلت دوتا دارم، هر دوتا مدتی خاموش بودن (نزدیک به یک ماه) وقتی که روشنشون کردم یه تبلت خیلی نرمال کار میکنه ولی اون یکی همونجا رو آرم ایسوس میمونه

بارها دکمه پاور و ولوم+ ، پاور و ولوم- ، پاور و ولوم+ و ولوم- میزنم روی این تبلت هیچ اتفاقی نمیفته ولی با اون تبلت خیلی راحت منوی droidboot باز میکنه

لینک ارسال

من همین مشکل رو داشتم این روش برا من جواب داد

کابل یو اس بی رو وصل کن ب تب لت ولوم پایین رو بگیر و دکمه پاور رو بزن دکمه ولوم رو نگه دار تا زمانی که منوی droidboot بیاد اگه نشد با ولوم بالا امتحان کن اما چند بار باید امتحان کنی تا درست بشه

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
من همین مشکل رو داشتم این روش برا من جواب داد

کابل یو اس بی رو وصل کن ب تب لت ولوم پایین رو بگیر و دکمه پاور رو بزن دکمه ولوم رو نگه دار تا زمانی که منوی droidboot بیاد اگه نشد با ولوم بالا امتحان کن اما چند بار باید امتحان کنی تا درست بشه

30 دقیقه ای میشه که این کاری که گفتین رو دارم انجام میدم ولی نتیجه ای نداشت

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

گوشی رو باز کنید به صورت کامل سرویس کنید (برخی اوقات با وجود اتصال این مشکل بوجود میاد)

در صورتی که روش بالا جواب نداده باشه به احتمال زیاد مشکل برمیگرده به هارد گوشی که باید بدید تعویض کنن

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

یبار باطری رو جدا کنید و دوباره جا بزنید و مراحل رو انجام بدین اگه نشد به گفته ی ایلیا جان هارد معیوب هست

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...