رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ترمیم سریال سامسونگa500 h

ارسال های توصیه شده

سلام عزیز...

مشکل دقیق گوشی چیه؟؟آیا بیسباند داری؟

باکس شما اکتیو پرو هست یا نه؟

گوشی مشکل خاصی نداره. فقط میخوام دانگرید کنم به اندروید 4

باکسم متاسفانه اکتیو نیست.

انروید 5 رو بدون مشکل نصب میکنم. فقط برای دانگرید مشکل دارم.

لینک ارسال
  • پاسخ 20
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
گوشی مشکل خاصی نداره. فقط میخوام دانگرید کنم به اندروید 4

باکسم متاسفانه اکتیو نیست.

انروید 5 رو بدون مشکل نصب میکنم. فقط برای دانگرید مشکل دارم.

فایل مودم رو نزدم که یه موقع بیسباند مشکل پیدا نکنه. شیطونه میگه تک فایل بزن بره!!1

لینک ارسال
فایل مودم رو نزدم که یه موقع بیسباند مشکل پیدا نکنه. شیطونه میگه تک فایل بزن بره!!1

درود بنده سری A2015 رو با تک فایل از 5 به 4 همرو دانگرید کردم بدون مشکل

بازم دانگرید هست و ریسک خودشو داره ولی سری a 2015 برای دانگرید باید با تک فایل دانگرید کنید با ap , csc خالی گوشی روی ارم میمونه

لینک ارسال
درود بنده سری A2015 رو با تک فایل از 5 به 4 همرو دانگرید کردم بدون مشکل

بازم دانگرید هست و ریسک خودشو داره ولی سری a 2015 برای دانگرید باید با تک فایل دانگرید کنید با ap , csc خالی گوشی روی ارم میمونه

گوشی بنده فکر نکنم 2016 باشه. یه بار دیگه فایل 4 قسمتی رو داملود میکنم ببینم چی مشه. هر چی میکشیم از این سرعت نت پایینه. 2 ساعت طول میکشه 1 گیگ دانلود شه. خودم بیشتر شکم به ناقص بودن فایل هست.

یه سری اموزش برای تبدیل تک فایل به 4 فایله دیدم. ولی برای این مدل لیست فایلها فرق داشت.میشه برای این مدل هم تبدیل کرد فایلها رو؟

لینک ارسال
آره عزیز دو فایل بزنید

دو فایله زدم باز مثل همون قبلی فلش نا تمام میمونه. تو نت یه سرچی کردم برخی مشکلات مشابه رو از فایل پیت اعلام کرده بودند. فایل ها رو اکتراکت کردم و فایل پیت رو از داخلش حذف کردم و مجدد فلش کردم اما بازم مشکل باقی بود.

لینک ارسال

خب دانگرید انجام شد و برای ترمیم هم efs ریست کردم و بعدش فایل certرایت کردم و به خوبی و خوشی کار تمام شد.

با تشکر از همه دوستان عزیزی که در این تایپیک بنده رو راهنمایی کردن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...