رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست فایل فلش y560-l02

ارسال های توصیه شده

سلام مجدد

اساتید خواهشا بگین چطور همون منو رو فارسی بکنم ؟

با مورلکال هم نمیشه، پیش یکی از همکارام میبرم فارسی میکنه ولی نمیدونم با سیستم من چرا نمیشه، همکارم گفت شاید درایورات مشکل داشته باشن اونا رو هم چند بار از نو نصب کردم اپدیت کردم و بازم نشد،مشکل از چیه نرمافزاری که من برای دسترسی دادن به مورلکال استفاده میکنم مشکل داره؟ اگر مشکل از فایلمه، امکانش هست فایل سالم رو بهم بدین خواهش میکنم بدجور لازم دارم 10 تا گوشی مونده رو دستمً@*&،212

لینک ارسال
سلام مجدد

با مورلکال هم نمیشه، پیش یکی از همکارام میبرم فارسی میکنه ولی نمیدونم با سیستم من چرا نمیشه، همکارم گفت شاید درایورات مشکل داشته باشن اونا رو هم چند بار از نو نصب کردم اپدیت کردم و بازم نشد،مشکل از چیه نرمافزاری که من برای دسترسی دادن به مورلکال استفاده میکنم مشکل داره؟ اگر مشکل از فایلمه، امکانش هست فایل سالم رو بهم بدین خواهش میکنم بدجور لازم دارم 10 تا گوشی مونده رو دستمً@*&،212

درود بر شما...

الان پشت سیستم نیستم برای فردا براتون آپ میکنم.

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
سلام مجدد

دوست عزیز لطفا تاپیک جدیدی برای این مشکلتون ایجاد کنید.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...