رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش نصب منو فارسی بر روی آیفون 6s ورژن ios 9.3.3

ارسال های توصیه شده

آموزش نصب منو فارسی بر روی آیفون 6S ورژن IOS 9.3.3

سلام و درود بر همه

دوستان اول با استفاده از آموزش زیر گوشی رو جیلبریک کنید.

آموزش جیلبریک iOS 9.2-9.3.3 به کمک نسخه انگلیسی Pangu

بعد:

1- سورس repo.insanelyi.com در سیدیا ادد کنید.

2- از قسمت search سیدیا persian رو جستجو کنید.

3- توییک Persian Language for ios 7 رو نصب کنید و از گوشی خود با منو فارسی لذت ببرید.

4- در تنظیمات گوشی وارد مسیر GeneralLanguage & Regioniphone Language و زبان فارسی رو انتخاب کنید.

1.05107375653985802

1.270051583108732

1.5860270472465912

1.8641581913409773

GSM-DEVELOPERS

THE BEST FORUM

There's always a way to solve problems

4_online?async&rand=0.169399502601008

لینک ارسال

سلام

امکان جلبریک ایفون 5 نمیدونم وجود داره یا نه چندین روش تست کردم ولی جوابگو نبوده به گفته یکی از افراد دستگاه 32 بیتی هستش و جلبریک نمیشه اگه کسی از اساتید اطلاعاتی داره و اگه امکانش هست که جلبریک بشه یه تاپیک جدید درباره این موضوع باز کنه.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
سلام

امکان جلبریک ایفون 5 نمیدونم وجود داره یا نه چندین روش تست کردم ولی جوابگو نبوده به گفته یکی از افراد دستگاه 32 بیتی هستش و جلبریک نمیشه اگه کسی از اساتید اطلاعاتی داره و اگه امکانش هست که جلبریک بشه یه تاپیک جدید درباره این موضوع باز کنه.

فعلا از جیلبریک خبری نیست و بسته شده برروی ورژن های جدید. اگر بیاد برای همه میاد.ولی اگر دستگاهتون 9.3.3 به پایین هست میتونید جیلبریک کنید ولی فقط دستگاهای 64 بیت و 5اس به بالا.ایفون 5 در 9.3.3 پشتیبانی نمیشه.

60.png

لینک ارسال

سلام نمیخوام دلسردتون کنم ولی این روش یک بار قابل استفادس یعنی شما وقتی گوشی رو به زبان انگیلیسی برگردونید فارسی میپره و این فارسی برای ورژن 7

9 کجا 7 کجا یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام نمیخوام دلسردتون کنم ولی این روش یک بار قابل استفادس یعنی شما وقتی گوشی رو به زبان انگیلیسی برگردونید فارسی میپره و این فارسی برای ورژن 7

9 کجا 7 کجا یا علی

درسته.

در ios8 هم این مشکل بود اگر توپیک Persian Language for ios 7 نصب میکردیم.توپیک برای ios 8 هم هست فکنم سازگاری بهتری از توپیک ios7 داره و باگهاش کمتره...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...