رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در فلش j700f- ضروری

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان این مشکل خیلی اذیتمون ظاهرا هم به راحتی اوکی نمیشه دوستان این گوشی قفل جیمیل داشته اندرویدش هم 5.1.1 بوده که با sidesync اوکی نشد خواستم دانگرید کنم که اررور binarey3 و غیره رو داد بعد یه فایل 5.1.1 آنزیپ کردمو وفایل های modem و sboot پاک کردم وفلش کردم که الان رو دانلود مد میره ولی روشن میکنی یه آرم میاد و میره بعدصفحه سیاه میشه البته سیستم شناسایی میکنه یعنی روشنه نمیدونم چیکارش کنم دوستان لطفا کمک کنن

لینک ارسال
سلام دوستان این مشکل خیلی اذیتمون ظاهرا هم به راحتی اوکی نمیشه دوستان این گوشی قفل جیمیل داشته اندرویدش هم 5.1.1 بوده که با sidesync اوکی نشد خواستم دانگرید کنم که اررور binarey3 و غیره رو داد بعد یه فایل 5.1.1 آنزیپ کردمو وفایل های modem و sboot پاک کردم وفلش کردم که الان رو دانلود مد میره ولی روشن میکنی یه آرم میاد و میره بعدصفحه سیاه میشه البته سیستم شناسایی میکنه یعنی روشنه نمیدونم چیکارش کنم دوستان لطفا کمک کنن

درود بر شما ...

دوست عزیز آیا frp هنوز فعال هستش؟

قبل این همه مراحل شما میتونستید یه فایل sboot با ادین در قسمت ap رایت میکردی و در آخر با باکس z3x اکتیو یا کرک باکسها گزینهreset frp رو میزدی حتی بدون پاک شدن اطلاعات ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
برادر frp هنوز فعاله با bst ميشه به نظرتون در ضمن يه لينك سالم sboot بذاريد

عزیزم من الان دسترسی به سیستمم ندارم با گوشی وارد شدم .

برای فردا صبح براتون قرار میدم ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...