رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل هنگ رو لوگو و ارور phone encrypt گوشی y520-u22

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان ....گوشی فوق مشکل رو ارم گیر کرده و خودکار هم اینجوری شده.....

کارهای انجام شده:فلش کامل با تمام بیلد های ممکن.....رایت فایل بکاپ گرفته شده bin ...

در تمام مراحل کامل فلش میخوره ....ولی موقع فکتری ریست از ریکاوری این ارور رو میده و ریست نمیشه....

دوستان راه حلی جز هارد در نظر دارن؟؟؟؟

140.jpg

تشکر کردن نشانه شخصیت شما میباشد...ً@*&،641

لینک ارسال

سلام من چندین گوشی داشتم همین مدل با همه فایلا فلش میشد ولی میرفت اتوماتیک توی ریکاوری که با این فایل حل شد

y520-u22v100r001c328b112

اگه حل نشد ریکاوری کاستوم رایت کنید از اونجا اقدام به فرمت کنید و یا با باکس وولکانو فرمت کاستومایزیشن کنید.

بدرود.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
سلام و درود بر شما ...

بنده با این فایل خیلی از این مدل رو با این ارور حل کردم.

v100r001c328b112

سلام من چندین گوشی داشتم همین مدل با همه فایلا فلش میشد ولی میرفت اتوماتیک توی ریکاوری که با این فایل حل شد

y520-u22v100r001c328b112

اگه حل نشد ریکاوری کاستوم رایت کنید از اونجا اقدام به فرمت کنید و یا با باکس وولکانو فرمت کاستومایزیشن کنید.

بدرود.

ممنون از دوستان ....با همین فایل هم تست کردم و الانم دوباره زدم ولی بازهم مشکل همونه....ریکاوری رو نصب نکردم اونم تست کنم نتیجه رو اعلام میکنم ممنون

لینک ارسال
ممنون از دوستان ....با همین فایل هم تست کردم و الانم دوباره زدم ولی بازهم مشکل همونه....ریکاوری رو نصب نکردم اونم تست کنم نتیجه رو اعلام میکنم ممنون

جواد جان ...

یبار همین مشکل رو داشتم هر بیلدی رو رایت میکردم دوباره بعد از فلش میومد روی ریکاوری ...

از یه گوشی دیگه حتما با بیلد 113 رید بگیرین و روش رایت کنید.

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
جواد جان ...

یبار همین مشکل رو داشتم هر بیلدی رو رایت میکردم دوباره بعد از فلش میومد روی ریکاوری ...

از یه گوشی دیگه حتما با بیلد 113 رید بگیرین و روش رایت کنید.

داداش بیلد 113 رو هم روش زدم البته رید نداشتم همین فایلهای تو سایتها رو زدم.........

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...