رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست از اقا ایلیا برای ادامه اموزش

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت اقا ایلیا و تمامی عزیزان .درخواست من از اقا ایلیا اینه که ماچند ماه میشه جهت اموزش کوک کردن رام اقدام به خرید کردم اموزش ها رو دنبال کردم و خیلی وقت هم گذاشتم مرور کردم رو چند تا رام هم پیدا کردم اما هنوز موفق به کوک کردن و اضافه کردن فارسی به یه رام سامسونگ نشدم خیلی برام ضروریه که اموزش رو کامل یاد بگیرم میدونم شما هم مشغول هستین و زحمت میکشید اما واقعا نیاز به اموزش جز به جز تر داریم من الان در نحوه تغیر و فارسی کردن در برنامه های سیستمی مثل تنظیمات مخاطبین و اس ام اس و و... و همچنین نحوه اضافه کردن فارسی و دست کاری کردن پوشه raw , valus تا بعد به ریپک رسیدن مشکل دارم در اینجای اموزش به نظرم باید توجه بیشتری بشه وجزئ تر بهش پرداخته بشه مشکل ما حل میشه خواهشا به درخواست توجه کنید با تشکرً@*&،454ً@*&،454ً@*&،454

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود بر شما .

بنظرم در حد مطلوب به اموزش ها پرداخته شده تا بتونید از اماتوری در بیایید ولی به قول شما خیلی نیاز به توسعه داره .

با توجه به مشکلاتی که بنده گریبانگیرش هستم (انتقال سرور و گسترده شدن کارها) وقت کافی نمیتونم برای این بخش بذارم ولی آموزش های تخصصی تر در حال درج شدن هستش میتوانید از این قسمت مشاهده کنید

مقالات و آموزش ها توسعه رام های اندروید بایگانی - Gsm-developers Mobile community and mobile development

ضمنا هر مشکلی داشتید میتوانید تایپک جدا ایجاد کنید تا رسیدگی و پاسخگویی شود

سپاس

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...