رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در شناسایی درایور mtk

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان هر چی گوشی mtk به سیستم وصل میکنم شناسایی نمیشه درایور نصب کردم از قسمت action هم فایل usb نصب کردم بعد unistall کردم ولی هنوز همونه خواهشا یه راهنمایی کنید

- روی آیکن Computer کلیک راست کنید

- گزینه Manage رو انتخاب کنید

- از ستون سمت چپ Device Manager رو انتخاب کنید

- بعد روی اولین گزینه که معمولا نام کاربری سیستم شماست کلیک راست کنید و گزینه Add Legacy hardware کلیک کنید

- پنجره زیر باز میشود ... که در آن گزینه Next رو بزنید تا وارد صفحه بعد شوید

- در پنجره بعد گزینه دوم یعنی رو Install the hardware that I manually select from a list انتخاب کرده و Next بزنید (همانند شکل زیر)

- در پنجره بعدی روی گزینه Show all Devices کلیک کرده و گزینه Next رو بزنید

- در پنجره بعد روی گزینه Have Disk کلیک کنید و در پنجره جدید باز شده گزینه Browse رو بزنید

- سپس وارد پوشه درایور VCOM شده و بسته به نوع ویندوز ، وارد پوشه مربوطه شوید

(ویندوز 7 ، 8 و 8.1 تنها یک پوشه دارند که به نام Win7 نوشته شده)

و سپس فایل " MDMCPQ.txt "رو انتخاب کنید تا پنجره جاری بسته شود

- پنجره بعد رو هم با کلیک روی گزینه OK ببندید

- در این مرحله شما لیست درایور هایی که میتونید از این طریق نصب کنید رو مشاهده میکنید ...

ما ابتدا گزینه اول MediaTek DA USB VCOM port رو انتخاب کرده و Next میزنیم

- در صفحه بعد گزینه Next را زده تا پیغام زیر نمایان شود

- سپس همانند روش اول گزینه Install This Driver Software anyway را انتخاب میکنیم و در نهایت اگر مراحل را درست انجام داده باشیم ، با پیغام زیر مواجه میشویم ...

- با کلیک روی گزینه Finish خواهید دید که درایور نصب شده به صورت زیر در لیست ما اضافه شد ...

- و در نهایت همانند بالا ، حتما از لیست مذکور درایور MediaTek Preloader USB VCOM port را نیز نصب کنید تا آن هم به لیست اضافه شود .مانند عکس زیر ...

تشکر کردن نشانه شخصیت شما میباشد...ً@*&،641

لینک ارسال

درود دوست عزیز

بهترین و کامل ترین درایورهای سری mtk رو در فولدرهای باکس volcano میتونید نصب کنید اگر باکس volcano دارید میتونید اخرین درایورهارو از سایت ساپورت volcano دانلود کنید و ادرس پوشه درایورهارو به ویندوز بدین درضمن همه درایورهای فعلی mtk رو unistall کنید بنده تست کردم در ویندوز 7.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...