رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ریکاوریTWRP به همراه روت و Gapps برای گوشی A5108

ارسال های توصیه شده

شما دقیقا کلا می خواید چیکار کنید؟؟ در اودین تیک ریستارت رو بردارین موقع رایت ریکاوری بعد خاموش کنید مسقیم برید ریکاوری نزارید بوت بشه دستگاه ببینید میاد ریکاوری

ریکاوری که دوستان گذاشتن ب گفته خودشون تست شده می باشد

اقا من نمیدونم چطوری از شما تشکر کنم:u_e106::u_e418::u_e327:

تیک ریست را برداشتم و بعد وارد twrp شد:u_e057::u_e057:

الان من میخوام a5108 را به a510fd تبدیل کنم( به خاطر گپس و فارسی سازی) ولی اگه همون فارسی سازی هم اوکی بشه حله

اما من قبلا با MoreLocale فارسی کردم و اصلا فارسی را نداره به خاطر همین بیشتر میخوام 510fd را روی این گوشی نصب کنم

لینک ارسال
  • پاسخ 30
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
فقط الان که میخوام فایل استخراج شده رام ( system.img) را نصب کنم را مینویسه حجم فایلی که انتخاب کردید خیلی زیاده( حدود 1200 مگابایت)

چکار کنم؟

آموزش این پست ربطی به فارسی کردنش نداره یک پست جدا بصورت اموزشی برای تمام گوشیهای سفارش اروپا و چین دارم آماده میکنم از اون استفاده کنید بدون نیاز به ریکاوری هم هست

لینک ارسال

دوست من هزینه کردن ۱۰ یا ۲۰ تومن و بردن پیش یک نرم افزار کار به مراتب ارزون تر از خراب کردن گوشی میلیونی براتون در میاد

اگر اندروید ۵.۱.۱ دارید

از بخش دانلود سایت فایل فلش فارسی رو دریافت کنید و روی گوشی فلش کنید تا مشکل حل بشه

باز هم توصیه میکنم اگر وارد نیستین خودتون دستکاری نکنید

به قول خودمون مهندسی نکنید

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

من اندروید گوشیم از 6 چینی به 5.1 تغییر دادم حالا میخام ریکاوری نصب کنم که از اون طریغ رام کاستوم فارسی نصب کنم

متاسفانه در مرحله نصب ریکاوری گیر کردم

تیک های ome m usb debugging را فعال کردم

اودین را باز میکنم دوتا تیک مربوطه رو بر میدارم فایل ریکاوری فلش میزنم که در این مرحله که در عکس میبینید گیر میکنه و نصب نمیشه صفحه گوشی هم علامت تعجب میاد و نوشته های چینی و وقتی گوشی رو جدا کنم ادین FAIL! میده

چکار باید کرد ؟ سپاس

1.jpg

لینک ارسال
سلام

من اندروید گوشیم از 6 چینی به 5.1 تغییر دادم حالا میخام ریکاوری نصب کنم که از اون طریغ رام کاستوم فارسی نصب کنم

متاسفانه در مرحله نصب ریکاوری گیر کردم

تیک های ome m usb debugging را فعال کردم

اودین را باز میکنم دوتا تیک مربوطه رو بر میدارم فایل ریکاوری فلش میزنم که در این مرحله که در عکس میبینید گیر میکنه و نصب نمیشه صفحه گوشی هم علامت تعجب میاد و نوشته های چینی و وقتی گوشی رو جدا کنم ادین FAIL! میده

چکار باید کرد ؟ سپاس

1.jpg

بیلد پایینتر رایت کنید

و یک ریکاوری کاستوم دیگر امتحان کنید

لینک ارسال
بیلد پایینتر رایت کنید

و یک ریکاوری کاستوم دیگر امتحان کنید

انجام دادم بازم نشد!!! چکار کنم دوست عزیز هیچ راهی نیست یه رام کاستوم فارسی روی این گوشی لعنتی نصب کنم؟؟ ا

لینک ارسال
بلاخره مشکل برطرف شد

گوشی رام کاستوم فارسی زدم اینبار انتن گوشی و سریال پرید

چکار باید بکنم

لطفا راهنمایی کنید باسپاس

بیلدی که تو پستش گفته شده رو فلش کنید و از twrp نصب کنید

من 10 ها گوشی رو با این رام اوکی کردم و مشکلی پیش نیومد

حتما یه موردی هست انجام بدین و نتیجه رو اعلام کنید

لینک ارسال
بیلدی که تو پستش گفته شده رو فلش کنید و از twrp نصب کنید

من 10 ها گوشی رو با این رام اوکی کردم و مشکلی پیش نیومد

حتما یه موردی هست انجام بدین و نتیجه رو اعلام کنید

درسته مشکل برطرف شد

سپاس

الان وقتی گوشی روشن میکنم قبل از نمایش آرم سامسونگ یه صفحه میاد که اسم گوشی نوشته و زیرش یک ارم تعجب زرد رنگ و نوشته چینی

بعد گوشی بالا میاد و مشکلی نداره

چطور میشه اون نوشته چینی رو حذف کرد؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...