رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ریکاوریTWRP به همراه روت و Gapps برای گوشی A5108

ارسال های توصیه شده

سلام

دوست عزیز بهتر به یک تعمیرکار مجرب مراجعه کنید.

متاسفانه اوله کار به یکی از بهترین نرم افزار کار ها نشون دادم و اون هم گفت دنبال راه حلی براش نباش هیچ راهی نداره!!!!

من خودمم با اکثر نرم افزار ها سر و کار دارم (به غیر از باکس) ولی نمیدونم این گوشی چه گوشی مضخرفی هست که هیچ راهی نداره برای نصب ریکاوری!!!

دوستان راه حل دیگه ای ندارید؟

لینک ارسال
  • پاسخ 30
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
من الان تنها امیدم به این سایت و کاربر های ماهر و راهنمایی های شما ها هست

پس لطفا کمکم کنید

مشکل شما قابل حله بهتره به یک نرم افزار کار ماهر مراجعه کنید تا گوشیتون دچار مشکل حادتر نشه.

لینک ارسال
سلام دوست عزیز

ممنونم بابت راهنمایی

منظور از crom همون گوگل کروم خودمونه دیگه؟ اگه نیست لطفا لینک قرار بدید دانلود کنم.

من گوگل کروم را نصب کردم و باهاش وارد اینترنت شدم اما بعد که خاموش کردم و دوباره خواستم twrp را نصب کنم همون ارور را میداد (گوشی قفل است و به سایت سامسونگ مراجعه کنید!)!!!

اما من پوشه twrp را به zip تبدیل کردم و پسوند فایل داخل ان را به tar تغییر دادم و وقتی با اودین فلش کردم طی 2 ثانیه نوشت پاس pass و گوشی ری استارت شد! اما وقتی خواستم وارد مود ریکاوری twrp بشم دوباره وارد همون مود ریکاوری خود سامسونگ شد!!!

نحوه وارد شدن به twrp مگه این نیست که ولوم بالا و هوم و پاور را همزمان نگه داریم تا وارد بشه؟

یعنی کجای کار مشکل داره؟:u_e401:

به نظرتون میشه که twrp نسخه3.0.2.1 برای این سیستم عامل جواب نده؟ یا اینکه کلا سامسونگ این گوشی را قفل کرده باشه؟

سلام داداش با همین جوابتون میشه گفت شما کاملا مبتدی هستید و این کاری که من بهتون گفتم ممکن گوشی با اشکال مواجه بشه طبق نوع رام متفاوت پس یا بدید جای براتون درست کنند یا رام کوک شده چیزی تهیه کنید تا خودتون رو اذیت نکنید و گوشی را نابود

اون crom هم اسم برنامه بود بزنید داخل گوگل راحت میاد

لینک ارسال
سلام داداش با همین جوابتون میشه گفت شما کاملا مبتدی هستید و این کاری که من بهتون گفتم ممکن گوشی با اشکال مواجه بشه طبق نوع رام متفاوت پس یا بدید جای براتون درست کنند یا رام کوک شده چیزی تهیه کنید تا خودتون رو اذیت نکنید و گوشی را نابود

اون crom هم اسم برنامه بود بزنید داخل گوگل راحت میاد

مرسی دوست عزیز

نظر لطف شماست

تا جایی که بتونم از شما کمک بگیرم من غلام شما هم هستم:u_1f61b:

crom را نصب کردم و گوشی الان دیگه قفل نیست.

twrp را نصب کردم و پاس شد

فقط وقتی میزنم وارد مود ریکاوری بشم یه ارور میده که الان عکسش را میزارم

ممنونم که راهنمایی کردی

لینک ارسال
نه وارد ریکاوری خوده گوشی میشه!!!

شما دقیقا کلا می خواید چیکار کنید؟؟ در اودین تیک ریستارت رو بردارین موقع رایت ریکاوری بعد خاموش کنید مسقیم برید ریکاوری نزارید بوت بشه دستگاه ببینید میاد ریکاوری

ریکاوری که دوستان گذاشتن ب گفته خودشون تست شده می باشد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...