رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی در مورد فلش نشدن a9000

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 35
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

باز هم سلام دوستان و استادان گرام ::

با ابن فایل و فایل A9000ZHU1APB4_ZZH1APB4 که هر دو چهار فایل هستند هم فلش نشد و این ارور رو میده.

32.png

راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه ؟؟؟؟؟؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود بر شما ..

مشکل اصلی شما اینه که فریمور مال خود گوشی را رایت نمیکنید به همین خاطر یا گوشی روی آرم میمونه یا رایت نمیشه.

برای این سری از مدل های سامسونگ حساسیت منطقه ای بکار رفته و باید رام مخصوص منطقه خودش رو بزنی .

شما imei گوشی رو در imei info و ... سرچ کنید ببینید گوشی مال کدوم منطقه هست و رام همان منطقه را رایت کنید .

شما فایلهای متعددی را روی گوشی رایت کردید و با رایت شدن کرنل ها مشخصه رام از بین میره وگرنه میتونستید از قسمت recovery mode مشخصه فریمور گوشی رو گیر بیارید و روی گوشی رایت کنید . به همین خاطر برای شما یکمی سخت میشه پیدا کردن مشخصه رام خودش در صورتی که منطقه گوشی رو گیر نیاوردید باید فریمورهای متعددی دانلود و تست کنید و نیازی نیست خودتون رو با رایت کردن قسمت هایی از فریمور اذیت کنید این نوع مدل ها فقط با فریمور خودش بالا میاد.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام و عرض ادب خدمت اساتید

با استفاده از نرم افزار kies یا smart switch میتونین فایل های اصلی رو دانلود کنین و با استفاده از همون برنامه روی گوشی فلش کنین

این تاپیک توضیحات لازم ارائه شده

>http://forum.gsm-developers.com/thread12211.html

این اموزش برای گوشی A5 2016 بوده ولی برای بقیه گوشی ها هم همین روال رو طی کنین

لینک ارسال
سلام و درود بر شما ..

مشکل اصلی شما اینه که فریمور مال خود گوشی را رایت نمیکنید به همین خاطر یا گوشی روی آرم میمونه یا رایت نمیشه.

برای این سری از مدل های سامسونگ حساسیت منطقه ای بکار رفته و باید رام مخصوص منطقه خودش رو بزنی .

شما imei گوشی رو در imei info و ... سرچ کنید ببینید گوشی مال کدوم منطقه هست و رام همان منطقه را رایت کنید .

شما فایلهای متعددی را روی گوشی رایت کردید و با رایت شدن کرنل ها مشخصه رام از بین میره وگرنه میتونستید از قسمت recovery mode مشخصه فریمور گوشی رو گیر بیارید و روی گوشی رایت کنید . به همین خاطر برای شما یکمی سخت میشه پیدا کردن مشخصه رام خودش در صورتی که منطقه گوشی رو گیر نیاوردید باید فریمورهای متعددی دانلود و تست کنید و نیازی نیست خودتون رو با رایت کردن قسمت هایی از فریمور اذیت کنید این نوع مدل ها فقط با فریمور خودش بالا میاد.

موفق باشید

سلام و تشکر بابت جواب.

رام خودش رو قبل فلش کردن اول یلدداشت کردم اما با همون فایل هم با نمیاد

رامی که روش نصب بود این بود : A9000zcu1bpe2_a9000chc1bpe2_a9000zcu1bpe2

لینک ارسال
سلام و عرض ادب خدمت اساتید

با استفاده از نرم افزار kies یا smart switch میتونین فایل های اصلی رو دانلود کنین و با استفاده از همون برنامه روی گوشی فلش کنین

این تاپیک توضیحات لازم ارائه شده

>http://forum.gsm-developers.com/thread12211.html

این اموزش برای گوشی A5 2016 بوده ولی برای بقیه گوشی ها هم همین روال رو طی کنین

با هر دو نرم افزار تست کردم .

با هر دو رو 100/. گیر میکنه و .....

حتی چون فایلش حجیمه یه شب تا صبح هم سیستم روشن بود اما هیچ ت

34.png

35.png

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام و تشکر بابت جواب.

رام خودش رو قبل فلش کردن اول یلدداشت کردم اما با همون فایل هم با نمیاد

رامی که روش نصب بود این بود : A9000zcu1bpe2_a9000chc1bpe2_a9000zcu1bpe2

برای همین مشخصه چند تا رام تست کردید ؟

رامهای موجود در سام موبایل با رامهای نمایندگی فرق داره

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
سلام و درود بر شما ..

موفق باشید

استاد ببخشید چجوری از ریکاوری مود میشه منطقه و مشخصه رام رو بدست اورد؟اندروید6 راحته اما 4 و 5 مشخصه ای نداره

لینک ارسال
برای همین مشخصه چند تا رام تست کردید ؟

رامهای موجود در سام موبایل با رامهای نمایندگی فرق داره

خیر این مشخصه کلا فک کنم یه رام داشته باشه.

اما من رامهای 6.0.1 سایت samfirmwre رو همرو دان کردم و جواب نداد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...