رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با عدم نمایش زبان فارسی در لیست زبان ها

ارسال های توصیه شده

سلام

گوشی a5000zh رو فارسی کردم اما زبان فارسی در قسمت زبان ها نمایش داده نمیشه با مورلوکال فارسی میکنم.

با روش زیر هم که فرمودین اقدام کردم اما مشکل حل نشد.

ایجاد پوشه values-fa-rIR: یک پوشه با نام values-fa-rIR در پوشه res ایجاد کنید و یک فایل xml با نام xml با نرم افزار notpad++ ایجاد کنید. این فایل وظیفه اصلی نشان دادن زبان فارسی در لیست زبانها را دارد.در صورت عدم ایجاد پوشه و فایل ذکر شده زبان فارسی در لیست زبانها نشان داده نمیشود.

دستور های زیر را در فایل arrays.xml که ایجاد کرده اید کد نویسی کنید.

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<resources>

<integer-array name="maps_starting_lat_lng">

<item>32427908</item>

<item>53688046</item>

</integer-array>

<integer-array name="maps_starting_zoom">

<item>4</item>

</integer-array>

</resources>

لینک ارسال

دوست عزیز این آموزش رو به دقت مطالعه بفرمایید.

http://forum.gsm-developers.com/thread11214.html

مشکل شما روی این بخشه:

عامل اصلی نشان دادن زبان فارسی در لیست زبانها و ترجمه خیلی از بخش های رام توسط framework-res.apk انجام میشود ، برای ترجمه فایلهای سیستمی این فایل در اولویت قرار دارد بدون ترجمه و اضافه کردن فارسی به این فایل زبان فارسی در لیست زبانها نشان داده نمی شود.

شما اگه فایل framework-res.apk رو به دقت ادیت کنید مشکلتون حل خواهد شد.

لینک ارسال

دوست من شما با برنامه ی مورلوکال تست کن ببین گوشیت فارسی میشه و ساپورت فارسی داره؟ بعد اقدام به فارسی سازی کنید به راحتی.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال
دوست من شما با برنامه ی مورلوکال تست کن ببین گوشیت فارسی میشه و ساپورت فارسی داره؟ بعد اقدام به فارسی سازی کنید به راحتی.

گوشی a5000zh اصلا فارسی نداشت خودم فارسی کردم الان با مورلوکال فارسی میشه اما من میخوام زبان فارسی تو قسمت زبان ها باشه

لینک ارسال
گوشی a5000zh اصلا فارسی نداشت خودم فارسی کردم الان با مورلوکال فارسی میشه اما من میخوام زبان فارسی تو قسمت زبان ها باشه

درود

دوست عزیز شما حوصله به خرج بدید و این پست رو مطالعه بفرمایید.

آموزش کاملا واضح و ساده هستش. با کمی دقت مشکلتون حل خواهد شد.

http://forum.gsm-developers.com/thread11214.html#post38712

موفق باشید.

لینک ارسال

فعالسازی زبانهای مخفی در گوشیهای سامسونگ: برای فعالسازی زبانهای مخفی گوشیهای سامسونگ با استفاده از آموزشهای بخش اول دیوایس مربوطه را روت کنید، سپس نرم افزار ROOTEXPLORE را از مارکت های اندروید دانلود و روی دیوایس نصب کنید. و فایل language.xml را از آدرس زیر حذف کنید.

System/csc/ language.xml

از این آموزش استفاده کن

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...