رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با برنامه emmc tool suite و اپدیت جدید easy jtag

royal68

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز این اپدیت جدید نسخه بتا رو که گذاشته من نصب کردم اما موقعی که اسکاتر یا فایل ال جی میچینم داخل هیچ پارتیشنی نمیاره اما داخل عکس هایی که توی جی اس ام هاستینگ اسکاتر که انتخاب شده میاره من فایل های مختلفی تست کردم و جواب نمیده میخوام بدونم همه همینطوره و نرم افزارش ایراد داره یا موردی من داره یا برای این نرم افزاراکتیو باید بشه اگر ممکنه دوستان یک توضیحی بدن با تشکر

لینک ارسال

مشکل اسکاتر رو حل کردم ای سی بایستی وصل باشه فقط یک سوال دیگه اینکه میشه گوشی های الجی سری کوالکام که دامپشو نداریم با قسمت ال جی فایل اصلی رو انتخاب کنیم و دامپ روی ای سی بزنیم

لینک ارسال
  • 4 ماه بعد...
مشکل اسکاتر رو حل کردم ای سی بایستی وصل باشه فقط یک سوال دیگه اینکه میشه گوشی های الجی سری کوالکام که دامپشو نداریم با قسمت ال جی فایل اصلی رو انتخاب کنیم و دامپ روی ای سی بزنیم

دروود ... شما خودت میگی دامپ ... پس به صورت کامل با فایل فلشی که مد نظرتونه فرق داره..

در سری کوالکام دو نوع فایل برای هارد داریم یکی دامپ کامل که از گوشی روشن باید تهیه کنید اموزشش تو انجمن هست .. ودیگری داشتن فایل فکتوری که نیازمند فایل .xml می باشد.

موفق باشید.

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...
دروود ... شما خودت میگی دامپ ... پس به صورت کامل با فایل فلشی که مد نظرتونه فرق داره..

در سری کوالکام دو نوع فایل برای هارد داریم یکی دامپ کامل که از گوشی روشن باید تهیه کنید اموزشش تو انجمن هست .. ودیگری داشتن فایل فکتوری که نیازمند فایل .xml می باشد.

موفق باشید.

آموزشی برای تهییه فایل فکتوری از گوشی روشن داریم ؟

البته یکی استفاده از دانگل infinity و کابل edl می باشد.

روش دیگری هم موجوده؟

لینک ارسال

موفق باشید.

آموزشی برای تهییه فایل فکتوری از گوشی روشن داریم ؟

البته یکی استفاده از دانگل infinity و کابل edl می باشد.

روش دیگری هم موجوده؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...