رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ترمیم بوت گوشی ها باپردازندهQualcomm

kia mobile

ارسال های توصیه شده

دوستان در این اموزش قصد دارم که ترمیم بوت گوشی هایی که پردازنده کوالکام دارن براتون اموزش بدم روش کار هم یه مدل سالم اون گوشی رودرست داشته باشید که بتونین از روی رام استوک اصلی گوشی فایل ترمیم بوت تهیه کنید ودرهمین پست بزارید که دوستان استفاده کنند که با این کار در وقتتون صرفه جویی بشه واحتیاجی به مقوله جی تگ به وسیله باکس ها نباشه.

اموزش و وابزار

دوستانه برنامهWin32DiskImager Downloadرو دانلود کنید

این هم لینک دانلود برنامه:https://www.mediafire.com/?itb2xqee2yc9xwq

یک گوشی سالم از همون مدل دچار مشگل بوت شده گوشی فوق باید روت شده باشه ویک رم 8یا16گیگ جنس مرغوب یا کلاس10روگوشی بزارید که فایل که قصد ساخت شو دارید اونجا ذخیره بشه

این فرمان رو بوسیله adb shellرو وارد میکنید که تمام پارتیشن ها برای شما نمایاین بشن

adb shell su -c ls -al /dev/block/

بعد از اجرای این دستور درمیان پارتیشن ها mmcblk0 این پارتیشن رو مشاهده می کنید خب حالا باید از روی این پارتیشن فایل ترمیم رو تهیه کنیم که دروی رمی که در گوشی قرار دادید ذخیره بشه

واین دستور روadb shell su -c dd if=/dev/block/mmcblk0 of=storage/sdcard1/fulldump.img درadb shellتایپ کنیدکه بکاپ گرفته بشه

بعد با این دستورadb pull /storage/sdcard0/fulldump.img فایل رو در ذخیره کنید

رم8یا16گیگ رو درون کارت ریدر قرار دهید

برنامهWin32DiskImager Download رو اجرا کنید فایل ترمیم رو که ساختید انتخاب کنید که روی رم رایت بشه تست کنید که باطری گوشی 50یا60درصد شارژ داشته باشه رم رو وارد گوشی کنید کمک کنید که گوشی به حالت دانلود مد بره.

Samsung : Vol Dwn + Home + Pwr

Htc : Vol Dwn + Pwr

دوستان این فایل رو هم قبلان در انجمن قرار دادم که باهمین روش درست شده چندمدل دیگه دارم که گوشی مشتری دستم اومده تهیه کردم ومتاسفانه بدلیل کندی نت نتونستم اپلود کنم در اولین فرصت اپلود میکنم.

ترمیم دیزایر816w

http://www.gsm-developers.ir/thread10899.html

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام

ممنون از پست عالیتون

یه سوال داشتم.

من وقتی دستور رو وارد میکنم با خطای زیر مواجه میشم ممنون میشم راهنمایی کنید.

>root@hwG620-L72:/ # dd if=/dev/block/mmcblk0 of=storage/sdcard1/fulldump.img
dd if=/dev/block/mmcblk0 of=storage/sdcard1/fulldump.img
storage/sdcard1/fulldump.img: cannot open for write: Read-only file system
1|root@hwG620-L72:/ #

لینک ارسال
سلام ممنون از آموزش

ولی سامسونگ اگر به دانلود مود بره که dead boot نشده میتونیم مستقیم فلش بزنیم.برای htc دیگه نمیدونم.

سلام

اگه اموزش دوستمون رو خوب بخونین گوشی بعد از ساخت فایل توسط مموری به دانلود میره دوست عزیز

موفق باشین

لینک ارسال
سلام

ممنون از پست عالیتون

یه سوال داشتم.

من وقتی دستور رو وارد میکنم با خطای زیر مواجه میشم ممنون میشم راهنمایی کنید.

>root@hwG620-L72:/ # dd if=/dev/block/mmcblk0 of=storage/sdcard1/fulldump.img
dd if=/dev/block/mmcblk0 of=storage/sdcard1/fulldump.img
storage/sdcard1/fulldump.img: cannot open for write: Read-only file system
1|root@hwG620-L72:/ #

دسترسی روت مشکل داره باید به ADB دسترسی روت بدید با همون دستور su اول کد...یا از برنامه ترمینال در گوشی استفاده کنید اولش با su دسترسی بهش بدید و بعد بقیه آموزش دوستمون رو برید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...