به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

Erfmn

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  2
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 1. من گوشیم c5 معمولیه با اندروید ۸.۰ میخواستم با رام پورت شده به اندروید ۹.۰ one UI آپدیت کنم، اما هیچ رام پورت شده ای برای گوشیم پیدا نمیکنم در حالی که برای سری s مثلا s6 اندروید ۱۰ هم پورت شده، اگه راهی هست رام گوشی j5 pro که آپدیت ۹ رو گرفته برای گوشی خودم پورت کنم خیلی خوب میشه. (این مدل خیلی به گوشی من شبیه و جفتشون ۲۰۱۷ هستند)
 2. Erfmn

  رام پورت شده

  سلام نمی‌دونم عنوان تالار رو درست زدم یا نه! اما لطفاً هرکس اطلاعی داره راهنماییم کنه. * * من گوشیم c5 معمولیه با اندروید ۸.۰ میخواستم با رام پورت شده به اندروید ۹.۰ one UI آپدیت کنم، اما هیچ رام پورت شده ای برای گوشیم پیدا نمیکنم در حالی که برای سری s مثلا s6 اندروید ۱۰ هم پورت شده، اگه راهی هست رام گوشی j5 pro که آپدیت ۹ رو گرفته برای گوشی خودم پورت کنم خیلی خوب میشه. (این مدل خیلی به گوشی من شبیه و جفتشون ۲۰۱۷ هستند) * * لطفاً راهنماییم کنید خیلی ممنون می‌شم.