رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظرسنجی از کاربران در خصوص مرکز دانلود انجمن(لطفا همه شرکت کنند)

ارسال های توصیه شده

عرض سلام و درود خدمت کاربران شریف انجمن gsm-developers

کاربران عزیز لطفا نظرات پیشنهادات یا انتقاداتشون رو در خصوص سرور انجمن بیان کنند.

لطفا هرگونه کم و کاستی یا نظرات سازنده ای در مورد مرکز دانلود در نظرتون هست رو توی همین تاپیک عرض کنید تا با کمک نظرات شما بتونیم سروری قوی در انجمن های فارسی زبان داشته باشیم.

مطمعنا با شرکت کردن شما در این نظر سنجی و به اشتراک گذاشتن نظرات ارزشمندتون این تیم خیلی بهتر به این مهم دست پیدا خواهد کرد.

با تشکر.

ادرس مرکز دانلود:

>http://support.gsm-developers.ir/

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام خوشحالم که می توانم در این نظر سنجی شرکت کنم

اگه حالتی طراحی بشه که تمام فایل های یک برند در یک صفحه جا بشه و برای جستجو نیازی به تعویض صفحه نباشه خیلی عالی میشه

ممنون

لینک ارسال
خیلی از فایلا متاسفانه در دانلود سنتر موجود نیست پیشنهاد من اینه یتیم مدیریتی هر بخشو رصد کنه و رام های که موجود نیست را تکمیل کنند

درود بر شما همکار عزیز

ممنون بابت نظرتون

مدت زیادی نیست که این مرکز دانلود طراحی و تاسیس شده و دوستان عزیز و مسوولان بخش دانلود سنتر تقریبا میشه گفت شبانه روز در حال آپلود فایل هستن.سعی شده آپلود فایل های مهم و کاربردی تر ارجعیت داده بشه به سایر فایلها.

اما مطمعن باشید طی چند مدت دیگه فایلها تکمیل میشن.

موفق باشید.

لینک ارسال
سلام خوشحالم که می توانم در این نظر سنجی شرکت کنم

اگه حالتی طراحی بشه که تمام فایل های یک برند در یک صفحه جا بشه و برای جستجو نیازی به تعویض صفحه نباشه خیلی عالی میشه

ممنون

درود بر شما

ممنون از شما بابت نظرتون.

مطمعنا توی طراحی دانلود سنتر و چینش صفحات و ... سلیقه ها متفاوته و هرکس یه نظری داره.اما دانلود سنتر هم مثل انجمن قسمت سرچ داره و فقط کافیه شما مدلی که فایلش لازم دارید رو سرچ کنید و هرچی فایل مربوط به اون مدل هست رو مشاهده کنید دیگه نیازی نیست ما صفحات رو تک تک مرور کنیم و بنظرم این کار رو خیلی راحت میکنه.

موفق باشید

لینک ارسال

بنده طی چند ماه اخیر کامل سیستم و برنامه دانلود رو برای دانلود شبانه رایگان تنظیم میکردم و کاملن از سرور و سرعت دانلودش راضی هستم

طرح و قالب بندی و دسته بندی جدید هم عالی

واقعن خسته نباشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...