رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در وارد کردن اپل ای دی

hamedhhpp

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان جدیدا وقتی اپل ای دی میسازم و میخوام روی گوشی سینک کنم ارور میده و حتما باید چیلتر شکن فعال باشه دوستان کسی راح حلی برای اینکه چیلتر شکن نخواد داره؟

لینک ارسال
سلام دوستان جدیدا وقتی اپل ای دی میسازم و میخوام روی گوشی سینک کنم ارور میده و حتما باید چیلتر شکن فعال باشه دوستان کسی راح حلی برای اینکه چیلتر شکن نخواد داره؟

درود مشکل شما تنها نیست. همه همین مشکل رو دارن. نه راهی نداره یه و-ی-پ-ی-ا-ن بگیرید سریعتر کاراتون پیش میره.من خودمم الان خریدم

لینک ارسال
درود مشکل شما تنها نیست. همه همین مشکل رو دارن. نه راهی نداره یه و-ی-پ-ی-ا-ن بگیرید سریعتر کاراتون پیش میره.من خودمم الان خریدم

این اپل بی پدرم مسخره خودش کرده الان ینی هر لحظه بخوای با گوشی از اپ استور دانلود کنی باید حتما و-ی-پ-ی-ا-ن داشته باشید؟نرم افزار رایگان برا عبور از ف ی ل ت ر برا ios که رایگان و به درد بخور باشه چیزی هست؟

لینک ارسال
این اپل بی پدرم مسخره خودش کرده الان ینی هر لحظه بخوای با گوشی از اپ استور دانلود کنی باید حتما وی پی ان داشته باشید؟نرم افزار رایگان برا عبور از فیلتر برا ios که رایگان و به درد بخور باشه چیزی هست؟

هات......اس-پا-ت هست ولی اذیت میکنه تا کانکت بشه ولی تست کنید جواب میگیرید

لینک ارسال

باسلام دوست گرامی

برای حل مشکل وارد کردن Apple id بر روی گوشی باید از V-p-n استفاده کنید

چون نمیتوانید از app store برنامه دانلود کنید ابتدا باید بروی گوشی V-p-n نصب کنید برای نصبم باید سیستم خود را Authorize the computer بعد از Authorize the computer برنامه

V-p-n Hot-spot , V-p-n Psi-phon یا V-p-n Master که خودم از V-p-n Master استفاده میکنم و جواب میده استفاده کنید

حال بعد از برنامه نصب کردن به app store بروید و Apple id خود را sign out کنید و Apple id که درست کردید را وارد کنید

موفق باشید

لینک ارسال
باسلام دوست گرامی

برای حل مشکل وارد کردن Apple id بر روی گوشی باید از Vpn استفاده کنید

چون نمیتوانید از app store برنامه دانلود کنید ابتدا باید بروی گوشی Vpn نصب کنید برای نصبم باید سیستم خود را Authorize the computer بعد از Authorize the computer برنامه

Vpn Hotspot , Vpn Psiphon یا Vpn Master که خودم از Vpn Master استفاده میکنم و جواب میده استفاده کنید

حال بعد از برنامه نصب کردن به app store بروید و Apple id خود را sign out کنید و Apple id که درست کردید را وارد کنید

موفق باشید

من خودم با سیستم کامپیوتر چیلتر شکنو باز میکنم بعد از طریق ایتونز یه پروکسی روی موبایل نصب میکنم اینجوری عمل میکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...