رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل استخراج نشدن فایل system.img مدلای s7 و فایل system با حجم بالای 4 gb

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت توسعه دهندگان محترم .

همانطوری که در جریان هستید حجم رامهای s7 و مدلهای جدید بالای 4 گیگابایت هستند و ابزارهای ارایه شده قادر به استخراج نیستند و در نصفه با خطای stop مواجه خواهید شد .

برای حل این نوع مشکلات امروز با اموزش اختصاصی در خدمتتان هستیم .

با ما همراه باشید.

1- ابزار موجود در تایپک زیر را دانلود کنید و فایل حجیم system.img را داخل همین ابزار کپی کنید.

>http://gsm-developers.ir/thread11176.html

2- در پوشه مربوطه دکمه shift را گرفته و کلیک راست بزنید سپس گذینه open commond window here را انتخاب کنید تا cmd باز شود.

3- سپس با استفاده از کد زیر فایل system.img تان را به ext4 تبدیل کنید.

imgextractor.exe yoursystem.img convertedsystem.img -conv

yoursystem.img:: نام فایل system شما میباشد. این نام میتواند system.img و یا system.img.ext4 باشد.(بجای این نام ، نام system خود را تایپ کنید.)

convertedsystem.img:: نام فایل خروجی شماست.به عبارتی بعد از تبدیل شدن با ان نام در پوشه مربوطه ذخیره میشود.شما میتوانید بجای این نام system1.img یا هر نام دیگری را انتخاب کنید.

4- منتظر بمانید تا عملیات تبدیل انجام شود.

توجه: سعی کنید در درایوی که بیش از 10 گیگ فضای خالی دارید این عملیات را انجام دهید.

5- ابزار موجود در این تایپک را دانلود کنید.

>http://gsm-developers.ir/thread11181.html

6- با استفاده از این ابزار فایل تبدیل شده را باز کنید و عملیات انپک را انجام دهید.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • مدیریت کل سایت
سلام متاسافانه باز من مشکل دارم سیستم ایمیج باز نمیشه n910c 5.1.1 و 6.0

سلام و درود بر شما .

مراحلی که طی کردید را بفرمایید.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام

اول باز برنامه Update-Auto-Tool-Unpack-Repack-.DAT-.IMG-For-Windows-v2.0 خواستم اکسترک کنم اما وسط کار استاپ داد بعد با اموزش دوم که فرمودید تست کردم که همین باشه کانورت که دادم برنامه اصلا ایمیج رو باز نمیکنه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

دوست عزیز ما در اینجا شیوه استخراج این نوع رامها به روش تبدیل بیان کردیم شما یکم به اموزشها دقت کنید نیاز نیست انواع نرم افزارها را تست کنید .

فایل system.img مربوطه را با استفاده از روش بالا تبدیل کرده سپس با ابزاری که قرار دادیم اقدام به استخراج نمایید .

موفق باشید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

خیر عزیزم باید سطح دسترسی تعیین کنی وگرنه به هنگام بالا اومدن گوشی با مشکل force close supersu روبرو خواهید شد .

برای اینکار نیاز به سیستم عامل لینوکس میباشد

انشاالله به زودی اموزشهای لینوکس را در بخش های مربوطه انتشار خواهیم داد .

موفق باشید

لینک ارسال
  • 10 ماه بعد...

سلام اقای ایلیا فایل سیستم من خودش ext4 هستش اما با این برنامه باز نمیشه رام c5010 رو دارم باز میکنم اگه وقت داشتید ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن درایوری که فایلرو داخلش کپی کردم حجم کافی داره فقط برنامه ext2 بعد از انتخاب کردن فایل کاری انجام نمیده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...