رفتن به مطلب
  • معتبرترین مرکز دانلود فایل های تعمیراتی گوشی های موبایل

iran_gsm

درخواست کمک خاموشی Lenovo A7 بعد فلش

پست های پیشنهاد شده

سلام اساتید عزیز یه تبلت لنوو Tab 2 برام میومد رو صفحه نمایش یه کادر میومد و اجازه هیچ کاری نمیداد شبیه ویروسا بود ولی به مشکل هاردم شک داشتم

اومدم تنظیمات کارخونه کردم دیدم رو ارم ریست میشه مطمین شدم هارد ایراد داره با این همه حال فلش کردم خاموش شد.الان ده تا ثابت میکشه میمونه هر کار میکنم فلش بشه ارور 4032 میده.از قسمت رایت مموری هم چیزی روش فلش نمیشه فرمتم نمیشه.ممنون میشم اگه راهی داره بجز برداشتن هارد.فک نکنم تست پوینتم فایده داشته باشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما....

این مدل تبلت در چند مدل اسمی تولید شده A7-30hc - A7-30gc- A7-30d شما اول ببینید مدل دقیق کدام است

بعد رام اندروید 5 هر سه مدل در ساپورت موجود است دانلود کنید و رایت کنید.

در ضمن در این مدل برای DETECT شدن هنگام فلش باید هر سه کلیدهای ولوم و پاور رو باهم بگیرید تا تبلت فلش شود.

لینک به ارسال

دادش مدل و فایل درست بود چندین بار فلش زدم

مطمینم ایراد هارد داشت راهی برا ترمیم هارد وجود داره

لینک به ارسال

شما که مطمئنی هارد ایراد داره چرا زدی؟ حد اقل شرط خاموشی میکردی بعد میزدی. ن دیگه راهی جز تعویض نیست...

لینک به ارسال

به گفته دوست عزیزمون استاد جلیلزاده tab2 a7 در مدل های مختلفی اراعه شده شما به مدلی که روی در پشت زده دقت نکن بهترین راه اینه تمامی فایل های این مدل رو با اندروید 5 داشته باشی و تست کنی با یکیش روشن میشه در ضمن CPU های mediateck به راحتی بوتشون نمیپره که بخواین ترمیم بوت کنید تمامی این مدل سی پی یو ها نقطه kclo دارن که به gnd وصل شه دوباره میشه فلش کرد که خوشبختانه این مدل تبلت نقطه kclo روی دکمه ولم پایین و بالا قرار داره و با گرفتن این دکمه ها دوباره فلش میشه اگه ارور 4032 داد به خاطر ناهماهنگی perloader هستش که با رایت اخرین ورژن فایل حل میشه بارها توسط خودم تست شده . موفق باشی .

لینک به ارسال
به گفته دوست عزیزمون استاد جلیلزاده tab2 a7 در مدل های مختلفی اراعه شده شما به مدلی که روی در پشت زده دقت نکن بهترین راه اینه تمامی فایل های این مدل رو با اندروید 5 داشته باشی و تست کنی با یکیش روشن میشه در ضمن CPU های mediateck به راحتی بوتشون نمیپره که بخواین ترمیم بوت کنید تمامی این مدل سی پی یو ها نقطه kclo دارن که به gnd وصل شه دوباره میشه فلش کرد که خوشبختانه این مدل تبلت نقطه kclo روی دکمه ولم پایین و بالا قرار داره و با گرفتن این دکمه ها دوباره فلش میشه اگه ارور 4032 داد به خاطر ناهماهنگی perloader هستش که با رایت اخرین ورژن فایل حل میشه بارها توسط خودم تست شده . موفق باشی .

علی جون ممنون از توضیح کاملت. دقیقا منم همین کار رو قبا انجام دادم و به نتیجه رسیدم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری