رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

###/// آموزشگاه آیفون (ســـوال و جواب) ///###

BAHMAN

ارسال های توصیه شده

سلام ودرود

ابتدا نحوه ساختن اپل ایدی و راحت نصب شدن توضیح بدید و چرا اپل ایدی که خودمون میسازیم بهتراز اماده هست با تشکر؟

سلام در قسمت اموزش گفته بودم که سوالاتی رو جواب میدم که قبلش اموزش داده باشم ساخت اپل ایدی رو اموزش میدم و چرا بهتره به خاطر اینکه اماده ها با رباط ساخته میشه و هیج مسولیتی سازندش در هنگام مواجه با مشکل قبول نمیکنه ولی وقتی خود شما می سازید همچی دست شماست و هیچ وقت به مشکل بر نمیخورید و مشتری ها اینو خوب میدونن و به کسی که خودش اپل ایدی رو می سازه بیشتر اعتماد میکنن و خوب پولی هم میدن من هم اماده دارم هم می سازم ولی تا الان یک دونه هم اماده نفروختم چون مشتری رو متقاعد کردم که ممکنه اماده به 10 نفر فروخته بشه ممکنه اطلاعات شما لو بره و فردا به مشکل بر بخورید کسی جواب گو شما نیست و مشتری میگه برام بساز و پول خوب و اعتماد مشتری

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
منتظر اموزش ساخت اپل ایدی هستم

با سلام...بهمن جان قبلا زحمتشو کشیده ....

http://gsm-developers.ir/thread6042.html

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال
سلام عرض ادب نحوه فلش یا همون ریستور رو بفرمائید؟ دوم چطوری گوشی رو کامل فارسی کنیم؟تو چه iosهایی یا گوشی هایی میشه اینکار رو کرد؟

برای فارسی سازی گوشیتون رو بایدجیلیبریک کنید...برای فلش و ریستوری هم از نرم افزار ایتونز میتونی استفاده کنی....

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال
سلام عرض ادب نحوه فلش یا همون ریستور رو بفرمائید؟ دوم چطوری گوشی رو کامل فارسی کنیم؟تو چه iosهایی یا گوشی هایی میشه اینکار رو کرد؟

درود دوست عزیز

با اجازه اقا بهمن عزیز

ایفون ها دو دسته اند برای مثال iphone 5 global و iphone 5 gsm واسه هر کدوم باید فایل مخصوص خودش رو دانلود و ریستور کرد

البته هر چند وقت یک بار ورژن جدید منتشر میشه و ورژن های قبلی قابل استفاده نیست و باید ورژن جدید دانلود کنید

طریقه ریستور هم به این صورت هستش

گوشی رو خاموش میکنید و گوشی رو به حالت ریکاوری میبریم به این صورت

گوشی که خاموش شد دکمه هوم رو نگهدارید و کابل یو اس بی رو وصل کنید و بعد پیام ریستور نمایان میشه

با گردفتن shift و کلیک بروی گزینه ریستور محل فایل رو که دانلود کردین رو ادرس بدید و صبر میکنید تا عملیات ریستور به پایان برسه

توجه برای ریستور اپل حتما باید به اینترنت متصل باشید

و بعدش هم اکتیو کنید

برای فارسی سازی یا جلبریک هم بستگی به ورژن گوشی داره و هر ورژنی طرز جلبریک جداگانه دارد برای جلبریک هم ورژن iosمورد نظر رو ذکر کنید تا طریقه جلبریک و فارسی ساز و.... رو براتون توضیح بدم

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

ممنون از همه دوستان

دوستان خواهش خواهش خواهش سوالاتی که میپرسید جلو تر از اموزش های که دادم نباشه تا دوستان مرحله به مرحله برن جلو یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
درود دوست عزیز

با اجازه اقا بهمن عزیز

ایفون ها دو دسته اند برای مثال iphone 5 global و iphone 5 gsm واسه هر کدوم باید فایل مخصوص خودش رو دانلود و ریستور کرد

البته هر چند وقت یک بار ورژن جدید منتشر میشه و ورژن های قبلی قابل استفاده نیست و باید ورژن جدید دانلود کنید

طریقه ریستور هم به این صورت هستش

گوشی رو خاموش میکنید و گوشی رو به حالت ریکاوری میبریم به این صورت

گوشی که خاموش شد دکمه هوم رو نگهدارید و کابل یو اس بی رو وصل کنید و بعد پیام ریستور نمایان میشه

با گردفتن shift و کلیک بروی گزینه ریستور محل فایل رو که دانلود کردین رو ادرس بدید و صبر میکنید تا عملیات ریستور به پایان برسه

توجه برای ریستور اپل حتما باید به اینترنت متصل باشید

و بعدش هم اکتیو کنید

برای فارسی سازی یا جلبریک هم بستگی به ورژن گوشی داره و هر ورژنی طرز جلبریک جداگانه دارد برای جلبریک هم ورژن iosمورد نظر رو ذکر کنید تا طریقه جلبریک و فارسی ساز و.... رو براتون توضیح بدم

عذر میخوام منظور از اکتیو چی هست ؟؟؟

irgsm

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...