رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش ویدیوئی حل مشکل force close(متوقف شده است) نرم افزار APK بعد از کامپایل

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
سلام

این برنامه رو دانلود کردم ولی باز نمیشه رو سیستمم روی فایل اسکریپت کلیک میکنم یه لحظه پنجره سیاه سی ام دی بالا میاد و بسته میشه اگه ممکنه راهنمایی کنید مشکل از کجاست

والا اسکریپت بی نقضه run administorator بکنید .

به هر حال مشکل از سیستم شماست

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • پاسخ 34
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام خسته نباشید ،

من برنامه setting  رو دیکامپایل کردم و ویرایش کردم بعد کامپایل کردم و بدون هیچ خطایی انجام شد اما ، وقتی با روت اکسپلورر جایگزین میکنم  قبل اینکه (ریستارت کنم) نگاه به برنامه میکنم برنامه سالمه اما وقتی ریستارت میکنم فایل setting  دیگه دیده نمیشه و پاک میشه از منو برنامه ها ! مشکل چیه؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 4 ساعت قبل، AliilA_pro گفته است :

سلام خسته نباشید ،

من برنامه setting  رو دیکامپایل کردم و ویرایش کردم بعد کامپایل کردم و بدون هیچ خطایی انجام شد اما ، وقتی با روت اکسپلورر جایگزین میکنم  قبل اینکه (ریستارت کنم) نگاه به برنامه میکنم برنامه سالمه اما وقتی ریستارت میکنم فایل setting  دیگه دیده نمیشه و پاک میشه از منو برنامه ها ! مشکل چیه؟

از طریق ریکاوری کاستوم رایت کنید 

یا سطح دسترسی نرم افزار را قبل از جایگزینی به 755 تغییر بدید و بعد از جایگزینی سطح دسترسی را درست کنید 

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...
  • مدیریت کل سایت
در 11 ساعت قبل، new.dev گفته است :

سلام ببخشید من دیکامپایل کردم بدون ارور اوکی شد

اما توی گوشی که نصبش میکنم بعد از فکتوری سیتینگ نمیاد بالا

کلا وجود نداره ایکون تنظیمات

درود 

در این نوع موارد به دلیل اینکه شما به هنگام اجرا بودن تنظیمات آن را ریستور میکنید مشکل براش پیش میاد 

در حالت ریکاوری کاستوم جایگزین کنید 

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...