رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش ویدیوئی حل مشکل force close(متوقف شده است) نرم افزار APK بعد از کامپایل

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

آموزش ویدیوئی حل مشکل force close(متوقف شده است) نرم افزار APK بعد از کامپایل

در خیلی مواقع پس از کامپایل نرم افزار با ابزار apktool و رایت آن روی دیوایس با مشکل عدم اجرا شدن مواجه میشویم.این مشکل بیشتر در نرم افزار هایی چون camera،contacts،gallery2 و ... مشاهده میشود.

این مشکل به دلیل سطح فشرده سازی نرم افزار میباشد.بهترین سطح فشرده سازی نرم افزار apk مقدار 0 میباشد.برای اینکار ابزاری جهت انتخاب سطح فشرده سازی و کامپایل بدون مشکل قرار میدهیم .

1-با استفاده از آموزش قبلی نرم افزارهای کنترل کننده را نصب کرده سپس انها را دیکامپایل کنید.

2- پس از دیکامپایل موفق نرم افزار با ابزار apktool،پوشه نرم افزار را کپی کرده و در پوشه project نرم افزار apk stop fixer جای گذاری کنید.

دانلود ابزار apk stop fixer

3- در آخر نام پوشه فرمت.apk اضافه کنید و فایل اورجینال apk را به پوشه place-apk-here-for-modding کپی کنید.(مثلا نام پوشه دیکامپایل شده settings باشد باید شما نام آن را به settings.apk تغییر دهید.)

4- ابزار script.bat موجود در پوشه را اجرا کنید و با استفاده از کلید 1 پروژه خود را انتخاب کنید.

New-Bitmap-Image-64.bmp

5- اگر apk اورجینال را به پوشه place-apk-here-for-modding کپی نکنید موقع انتخاب پروژه ، نام نرم افزار نشان داده نمیشود.

New-Bitmap-Image-65.bmp

6- پروژه خود را انتخاب کرده سپس با استفاده از گذینه شماره 2 سطح فشرده سازی را 0 صفر تعیین کنید.

New-Bitmap-Image-66.bmp

7- پس از تعیین سطح فشرده سازی نوبت به کامپایل نرم افزار می رسد،با استفاده از کلید 3 نرم افزار را اقدام به کامپایل کنید.

8- در اینجا عمل decompressation انجام شده و نرم افزار از شما میخواهد برای ادامه کار کلیدی برای تایید فشار دهید.

New-Bitmap-Image-67.bmp

9- در اینجا قطعا کلیدی را فشار ندهید و نرم افزار را Minimize کنید.

10- به پوشه اصلی ابزار بازگشته خواهید دید یک پوشه با نام keep ایجاد شده است.

New-Bitmap-Image-68.bmp

11- پوشه مربوطه را باز کرده سپس فایل resources.arsc موجود در پوشه را حذف کنید

New-Bitmap-Image-69.bmp

12- به نرم افزار بازگشته سپس گلید enter را فشار دهید تا نرم افزار ادامه کار خود را انجام دهد.

13- پس از کامپایل موفقیت آمیز پوشه ای با نام modified-system-apk-files-here ایجاد خواهد شد و فایل کامپایل شده در این پوشه قرار خواهد گرفت.(لازم به ذکر است اول نام نرم افزار system نوشته میشود و شما باید نرم افزار را rename کرده و نام اورجینال را روی نرم افزار ذخیره کنید.)

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 5 ماه بعد...
  • پاسخ 34
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
سلام

من نمیتونم تصاویر هر قسمت را،ببینم چرا؟

ضمنا فیلم این قسمت را هم نمیتونم دانلود کنم؟

البته با مرور گر کروم تبلت سامسونگ دارم وارد میشم

درود دوست عزیز

فیلم با فرمت swf یا همون فلش هست که دیگه توسط مرورگر گوشی پشتیبانی نمیشه

میتونید از مرورگر سیستم برای مشاهده فیلم اقدام کنید

لینک ارسال

سلام

من الان با لپ تاپ دارم مشاهده میکنم.فیلم را میتونم ببینم اما عکس نشان نمیدهد .آیا عکس نیست در هر بخش ؟و اگر نیست به عنوان پیشنهاد برای هر بخش توضیحات یک عکس اضافه نمایید آموزش ملموس تر میشود

با تشکر

لینک ارسال
سلام

من الان با لپ تاپ دارم مشاهده میکنم.فیلم را میتونم ببینم اما عکس نشان نمیدهد .آیا عکس نیست در هر بخش ؟و اگر نیست به عنوان پیشنهاد برای هر بخش توضیحات یک عکس اضافه نمایید آموزش ملموس تر میشود

با تشکر

بازم درود

عکسای این پست از اپلود سنتر پاک شده

ایلیا جان دوباره زحمتشو میکشه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود

با وجود ویدیوها فکر نکنم نیازی به تصویر باشه و آموزش ها به صورت کامل قابل درکه.

باز هم در اولین فرصت دوباره اپلود میکنم

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • مدیریت کل سایت
دوستان

این ارور واسه چیه : an error occurred please check the log option 26"

واسه من همش این ارور میده. چجوری حل میشه؟ مشکل از چیه؟؟!

درود.

یک فایل apk-stop-fixe.log داخل نرم افزار ایجاد شده آدرس و خطاهای مربوطه را نشون داده .

از این اموزش برای حل مشکل استفاده کنید :

>http://forum.gsm-developers.com/thread11384.html

موفق باشید

لینک ارسال
درود.

یک فایل apk-stop-fixe.log داخل نرم افزار ایجاد شده آدرس و خطاهای مربوطه را نشون داده .

از این اموزش برای حل مشکل استفاده کنید :

>http://forum.gsm-developers.com/thread11384.html

موفق باشید

مرسی کلی ...

داداش این مشکل حل شد کاملا ... فقط وقتی برنامه رو بعد از همه ی این مراحل کامپایل و سطح فشرده سازی و ساین و ... نصب می کنم رو گوشی (بدون هیچ مشکلی نصب میشه رو گوشی) اما وارد برنامه نمیشه!!! تا میزنم روش سریع میپره بیرون!!!

نه اروری نه فورس کلوزی .... فقط سریع بسته میشه (جالبه من اصلا هیچ تغییری تو برنامه نمیدم ، یعنی دیکامپایل میکنم بعد دوباره همون خودشو بدون هیچ تغییری ریکامپایل می کنم اما بازم وارد نمیشه) نرم افزار سریع بسته میشه! فکر کنم برنامه نویسش عمدا اینکارو کاره :( باید برنامه نویسشو گیر بیارم ناجور کتکش بزنم :))))))

هیچ راهی هست من مشکل این نرم افزارو برطرف کنم؟ مثلا تلگرام و اینستارو تست کردم مشکلی نداشت اما فقط این برنامه که من لازمش دارم اینجوریه از شانس!!

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود دوباره .

با ابزار ما نیاز نیست ساین بشه بدون ساین تست کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...