رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل ارور 4032 بعد از تعویض ای سی هارد g610

royal68

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز چند برد دارم که ای سی هارد زدم اما همشون ارور 4032 میدن در ضمن حرارت به cpu نرسیده و پایه های زیر ای سی همش کامل سالم هستن و ولتاژم به ای سی هارد میرسه اما گوشی برای فلش نمیره با ورژن های مختلف 174 150 148 177 تست کردم اما جواب نداده اسکاتر خالی هم از طریق write emmc رایت نمیشه و خط قرمز پر مکینه اما جواب نمیده دوستان فایلی یا روشی برای حل این برد ها دارن با تشکر از همگی

لینک ارسال
ای سی درست هستن تعویض ok هست اما معلوم نیست چرا با وجود اینکه پایه ها سالم هستن چرا جواب نمیگیرم

دوست من فقط پایه ها ملاک نیستن گفتم که مسیرو قطع کردین...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

اگر ارور 4032 را به مخض متصل کردن کابل به گوشی میده هارد خرابه یا درست نصب نشده یا مسیر ها قطع میباشند اما اگر بعد از 15 تا 20 ثانیه میده یعنی cpu خرابه که معمولا حرارت میخوره و با برداشتن cpu و شابلون زدن و نصب مجدد مشکل حل میشه

لینک ارسال
در 7 ساعت قبل، pooyabooter گفته است :

اگر ارور 4032 را به مخض متصل کردن کابل به گوشی میده هارد خرابه یا درست نصب نشده یا مسیر ها قطع میباشند اما اگر بعد از 15 تا 20 ثانیه میده یعنی cpu خرابه که معمولا حرارت میخوره و با برداشتن cpu و شابلون زدن و نصب مجدد مشکل حل میشه

مهندس ممنون از توضیحاتتون 
ولی این پست زیر خاکی هست
 :Alien_Emoji_42x42:

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
در 9 ساعت قبل، سجادبیانی گفته است :

مهندس ممنون از توضیحاتتون 
ولی این پست زیر خاکی هست
 :Alien_Emoji_42x42:

سلام ببخشید من چند وقته نبودم بعد دیشب آنالاین شدم دیدم گفتم بذار جواب بدم شاید به درد کسی بخوره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...