رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خطا در نصب SystemUI

ارسال های توصیه شده

برای دیکامپایل فایل SystemUI.apk نیاز به نصب framework-res.apk و همچنین mediatek-res.apk داره که این مثال را برای a3300 من انجام دادم

و برای دیکامپایل نصب framework-res.apk به تنهایی جواب نداد

مدیران محترم اگه امکانش هست این علت را شفاف سازی کنید تا به مشکل بر نخوریم

لینک ارسال

و همچنین یه موضوع هست که هنوز برام سوال هست

من فایل a3300 کوک شده را باز اومدم تغییر دادم اونم فقط در قسمت فارسی شده توسط .....

حجم فایل ها ارجینال به ترتیب

framework-res.apk 12 mb

SystemUI.apk 2 mb

بود که پس از کامپایل توسط برنامه apk stop fixer با وجود گذاشتن فشرده سازی بر روی 0 تقریبا دو برابر شد

اما مشکل دیگه اینکه Settings کامپایل نشد و تصویر خطا را به همراه log خطا قرار دارم

21.png

لینک دانلود

لینک ارسال
و همچنین یه موضوع هست که هنوز برام سوال هست

من فایل a3300 کوک شده را باز اومدم تغییر دادم اونم فقط در قسمت فارسی شده توسط .....

حجم فایل ها ارجینال به ترتیب

framework-res.apk 12 mb

SystemUI.apk 2 mb

بود که پس از کامپایل توسط برنامه apk stop fixer با وجود گذاشتن فشرده سازی بر روی 0 تقریبا دو برابر شد

اما مشکل دیگه اینکه Settings کامپایل نشد و تصویر خطا را به همراه log خطا قرار دارم

21.png

لینک دانلود

درود___--

شما لاگ موجود در apktool رو باز کنید و ببینید ارور زیر در ان وجود دارد؟ در صورت وجود ان را از ادرس xml مورد در ان پاک کنید و دوباره اقدام به کامپایل کنید

>style="@com.mediatek:style/ImageSwitch"

لینک ارسال
هنگام نصب SystemUI.apk خطا میده و نصب نمیشه

اما بقیه برنامه ها به درستی نصب میشه apktool if Settings.apk و apktool if framework-res.apk

اینم تصویر خطا

forum.gsm-developers.com

درود_____

اگه با راهنمایی دوستان مشکلتون حل نشد از ورژنی که اپلود کردم استفاده کنید بدون مشکل و ارور میباشد البته فراموش نشه اخرین ورژن جاوا میبایست بر روی سیستموتون نصب باشد

دانــاــــــود

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود بر شما ...

با اجازه توسعه دهندگان عزیز ...

یک فایل log داخل نرم افزار apk stop fixer میباشد ...

شما همین فایل رو اپلود کنید . تا نحوه رفع ارور ها و علت مشکل رو براتون بیان کنیم ...

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود بر شما ...

با اجازه توسعه دهندگان عزیز ...

یک فایل log داخل نرم افزار apk stop fixer میباشد ...

شما همین فایل رو اپلود کنید . تا نحوه رفع ارور ها و علت مشکل رو براتون بیان کنیم ...

موفق باشید

بفرمایید فایل log

دانلود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...