رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکلات انتقاداد و پیشنهادات در خصوص نرم افزار "آموزش شخصی سازی رامهای اندروید"

dj masud

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
استاد ببخشید فقط برای کوک رام هست؟یا برای مشکلاتی از قبیل frp و انلاک بدون پاک شدن اطلاعات هم هست؟

سلام

شما این نرم افزار رو داشته باشید از ابتدا خیلی از مسائل رو که مربوط به کوک میشه رو از ابتدا براتون بیان میکنه و تا سطح پیشرفته بالا میاد

مثلا اموزش فلش گوشی انواع گوشی ها - انلاک و ......... تا سطح کوک میره بالا

یه اموزش جامع هست دوست من

اما برای اموزش های frp و پاک شد اطلاعات هم توی انجمن بسیار بحث شده که اگه بازم مشکلی دارید توی بخش های مورد نظر سوال بپرسید تا پاسخ داده بشه

خوش باشید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

سلام اقا ايليا من ميخواستم كوك شدن رام ها و رفع باگ ها رو اموزش ببينم الان نفهميدم اينو بخرم بهتره يا اون هزينرو بدم فكنم اون بهتر باشه درسته؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام اقا ايليا من ميخواستم كوك شدن رام ها و رفع باگ ها رو اموزش ببينم الان نفهميدم اينو بخرم بهتره يا اون هزينرو بدم فكنم اون بهتر باشه درسته؟

درودبر شما ...

این آموزش یکی از کاملترین اموزش در ضمینه کوک رام میباشد ...

به عبارتی تمامی مبحث ها درج شده و در اپدیت های بعدی ارایه خواهد شد ...

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام يني اين بهتره؟ بجاي اون ٦٠٠ تومن؟

از قردا اين برنامه تو كل اينترنت ميپيچه همه داستانو ميفهمن بازار ازين هم كه هست بدتر ميشه كاشكي همون برنامرو پياده ميكردي با اينكه اون هزينش خيلي بالاتر بود اما اين برنامرو از فردا تو كل اينترنت ميفروش بنظر من كلا اشتباهه اين كار

لینک ارسال
سلام يني اين بهتره؟ بجاي اون ٦٠٠ تومن؟

از قردا اين برنامه تو كل اينترنت ميپيچه همه داستانو ميفهمن بازار ازين هم كه هست بدتر ميشه كاشكي همون برنامرو پياده ميكردي با اينكه اون هزينش خيلي بالاتر بود اما اين برنامرو از فردا تو كل اينترنت ميفروش بنظر من كلا اشتباهه اين كار

سلام

این آموزش ها طبقه بندی شده ولی شاید توی انجمن پست ها شاید ترتیب بندیشون خراب شده فکر میکنم با نرم افزار روند یادگیری بهتر باشه و مبلغیم نداره

برای امنیت هم تمام نکات امنتی لحاظ شده و این نرم افزار تحت وب هست و هر کاربر با یوزر خودش میتونه وارد بشه دقیقا مثل انجمن و ورود و خروج توسط ip چک میشه ً@*&،641

خوش باشید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان ...

برای اینکه کاربرا برای ارایه پیشنهادات ، گزارش مشکلات سر در گم نشوند لازم دانستیم در این بخش تمامی مباحث در خصوص نرم افزار قرار بگیرد .

پست اصلی تایپک

کاربران شریف میتوانند در همین تایپک هرگونه مشکلات و پیشنهادات خود را ارسال کنند.

موفق باشید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

بخش پشتیبانی مشکلات توسعه دهندگان اندروید ایجاد شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...